Naujasis sezonas pažymėtas rokiškėnų pergalėmis. J. Aleksiejaus nuotr.

Varžybose dalyvavo daugiau kaip 100 sportininkų iš septynių šalių. Be lietuvaičių, į turnyrą atvyko atletai iš Latvijos, Estijos, Rusijos, Vokietijos, Ispanijos, Vengrijos.

Merginų grupėje svorio kategorijoje iki 70 kg Viktorija Šapkaitė iškovojo trečiąją vietą. Ji dvikovėje surinko 70 kg.

Atkakli kova vyko svorio kategorijoje iki 50 kg. Rokiškėnas Airingas Jasaitis įrodė pranašumą prieš Rusijos atletą Pavelą Čmygą. A. Jasaitis iškovojo pirmąją vietą, dvikovėje susirinkęs 112 kg.

Svorio kategorijoje iki 56 kg Atas Baliuka laimėjo antrąją vietą  (dvikovė 94 kg).

Svorio kategorijoje iki 62 kg Domantas Jasudis užėmė dešimtąją vietą (dvikovė 58 kg), o toje pačioje kategorijoje Aivaras Žukauskas, dvikovėje surinkęs 138 kg, iškovojo ketvirtąją poziciją.