Įspūdingiausia savaitgalio kova – brolių Manto ir Ryčio Kišūnų (priekyje) ir brolių latvių Janio ir Laurio Daiderų.A. Stanio nuotr.

Paklausinėti žiūrovai džiaugėsi puikiu varžybų organizavimu, jos vyko be didesnių pertraukų. Taip pat daugelis pastebėjo, kaip pasikeitė trasa, ypač tie, kurie čia lankėsi seniau nei prieš pora metų, kai trasos priežiūrą perėmė broliai Mantas ir Rytis. Nors Kišūnai viską daro iš savo lėšų ir trasoje dirba be rėmėjų, tai jų nestabdo. Atnaujintos ir patogios žiūrovų zonos, iš kurių puikiai matyti didžioji dalis trasos, dideli tramplinai ir vykęs trasos išdėstymas. Ne vienam lenktynininkui ar žiūrovui ši trasa jau tapo mėgstamiausia Lietuvoje.

Šeštadienį žiūrovų laukė „50“, „65“, „85“, „Moterų“, „MX1 M,“ „MX2 M“, „Veteranų 40+“ ir „Veteranų 50+“, „85“ klasės, sekmadienį – „MX1 Pradedančiųjų“, „MX2 Pradedančiųjų“, „Qaud“, „125“, „MX2“, „MX1“, „750 SP“.

Rokiškėnams praėjusį savaitgali sekėsi įvairiai. „85“ klasėje Mykolas Stundžia bendroje įskaitoje užėmė 7-ąją vietą iš keturiolikos sportininkų.

„MX2 M“ klasėje po kelerių metų pertraukos važiavęs Elijus Markelis užėmė 7-ąją vietą bendroje įskaitoje. Šioje klasėje dalyvavo 13 sportininkų.

„MX1 Pradedančiųjų“ klasėje važiavęs Andrius Diržys iškovojo 15-ąją vietą, Rytis Patapovas – 11-ąją, Ernestas Streikus – 6-ąją, o Artūras Januškevičius – prizinę 2-ąją vietą. Čia varžėsi 26 dalyviai.

„MX2 Pradedančiųjų“ klasėje Gediminas Čypas užėmė 17-ąją vietą, Domantas Lingė – 13-ąją, Gustas Kligys – 7-ąją. Šioje klasėje dalyvavo 28 sportininkai.

„Quad“ klasėje Renatas Jegorovas, nefinišavęs pirmajame važiavime, o antrajame likęs trečias, bendroje įskaitoje užėmė 7-ąją vietą iš aštuonių lenktynininkų.

„750 SP“ klasėje broliai Mantas ir Rytis Kišūnai aršioje kovoje dėl pirmosios vietos ir turbūt daugiausia žiūrovų emocijų sukėlusioje kovoje lenktyniavo su vienais geriausių pasaulio sportininkų šioje klasėje, taip pat broliais, latviais Janiu ir Lauriu Daiderais. Deja, šįkart, po įtemptos kovos, Mantas ir Rytis nusileido varžovams iš Latvijos ir užėmė 2-ąją vietą.

Artimiausias renginys motokroso gerbėjams „Moto-Roki“ trasoje – spalio mėnesį.