blank
Mariaus Žiukelio (kairėje) ir Stepono Kriaučiūno ekipažas „LARC 9“ grupėje po visų greičių ruožų užėmė antrąją vietą. Asmeninio archyvo nuotr.

Mariaus Žiukelio ir Stepono Kriaučiūno ekipažas „LARC 9“ grupėje po visų greičių ruožų užėmė antrąją vietą. Anot M. Žiukelio, dar ralio pradžioje prasidėjo kvailos situacijos.

blank

„Turėjome problemų. Pirmajame greičio ruože pasipainiojo neblaivus žiūrovas, antrajame ant automobilio užkrito išsileidusi „Red Bull“ reklaminė arka. Antroji ralio diena buvo ne ką geresnė, išslydome iš trasos ir trenkėmės į medį. Tiesa, pasisekė, atsipirkome tik kosmetiniu pažeidimu, mechanikai per geras dvidešimt minučių sutvarkė žaizdas ir galėjome lėkti toliau. Po remonto vėl išslydome iš trasos ir praradome geras 10 sek., bet, likus dviem greičio ruožams, vis dar pirmavome bendroje klasės įskaitoje. Deja, priešpaskutiniame ruože lūžo reduktoriaus varžtas, o kardanas labai smarkiai pradėjo daužytis į automobilio kėbulą. Dėl šio gedimo nepavyko išsaugoti pirmosios vietos, likome antri. Tiesa, pakilome į pirmąją vietą bendroje metų įskaitoje. Visus taškus baigsime susidėlioti paskutiniajame ralio etape, kuris vyks spalio 1–2 dienomis. Tikimės, išlaikyti pirmąją poziciją“, – sakė M. Žiukelis.

Kraštiečio Pauliaus Baltrukėno ir uteniškio Manto Kutkos ekipažas „Rally sprint“ įskaitoje taip pat užėmė antrąją vietą. Kaip pasakoja M. Kutka, ralio ruožai pareikalavo itin tikslios stenogramos. „Ralis buvo ypač sudėtingas, greičio ruožai – itin profesionalūs ir reikalavo itin tikslios stenogramos. Pradžioje „nepagavome“ savo tempo, tačiau netrukus, likus keturiems greičio ruožams, „įsivažiavome“ ir pakilome į antrąją vietą, gaila, kad iki pirmosios šiek tiek pritrūko. Automobilis šias varžybas atlaikė puikiai“, – pasakojo M. Kutka.

blank

Jaunųjų kraštiečių Povilo Čaikausko ir Tomo Palavinsko ekipažui šis ralis buvo nesėkmingas. „Vos startavę pastebėjome, kad kelio būklė yra tragiška. Važiuodami miško keliu slydome ir pataikę į akmenį sugadinome amortizatorių bei ratą. Pasikeitę ratą avariniu režimu pasiekėme serviso zoną, bet važiuodami dar spėjome  padangą sudraskyti. Serviso zonoje kitų komandų ir tėčio pagalba aptvarkėme automobilį, bet nusprendėme, kad tęsti varžybų nėra prasmės. Gaila, taip jau nutinka. Mūsų dar laukia pora varžybų, tikimės, pasiseks geriau“, – pasakojo P. Čaikauskas.

blank

 

Rokmelsta
Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments