J. Aleksiejaus nuotr.

Tarp gausaus būrio sportininkų buvo septyni rokiškėnai. Merginų grupėje svorio kategorijoje iki 40 kg pirmąją vietą iškovojo Urtė Beinorytė. Ji dvikovėje surinko 33 kg.

Saimonas Čypas vaikinų svorio kategorijoje iki 50 kg liko už apdovanojimų pakylos. Jaunasis atletas dvikovėje surinko 44 kg.

Toje pačioje svorio kategorijoje Nedas Beinoris buvo arti medalio, dvikovėje surinkęs 55 kg, jis  iškovojo ketvirtąją vietą.

Kur kas sėkmingiau pasirodė Renatas Gorbuvovas. Jis, dvikovėje surinkęs 83 kg, liko antras.

Svorio kategorijoje iki 55 kg Airingas Jasaitis, pagerinęs visus asmeninius rekordus, laimėjo pirmąją vietą. Atletas dvikovėje surinko 125 kg.

Šį kartą be medalio liko Domantas Jasudis (dvikovė 66 kg) ir Atas Baliukas (98 kg). Jaunieji atletais varžėsi svorio kategorijoje iki 61 kg.