Sonata Rudytė, demonstruojanti solidžius rezultatus, spaudė ranką sėkmingai pasirodžiusiam komandos draugui Ugniui Trumpickui.
Sonata Rudytė, demonstruojanti solidžius rezultatus, spaudė ranką sėkmingai pasirodžiusiam komandos draugui Ugniui Trumpickui.

Rokiškėnai aistruoliai nekantriai laukia, kada paaiškės, ar ieties metikė Liveta Jasiūnaitė važiuos į Rio de Žaneiro vasaros olimpines žaidynes. O jos pirmoji trenerė Ina Žeronienė, nuoširdžiai džiaugdamasi savo bene garsiausios auklėtinės pasiekimais, budriai sekė naujuosius talentus tradiciniame metikų festivalyje, prieš kelias dienas vykusias Rokiškio kūno kultūros ir sporto centro stadione.

Vos prieš kelias savaites atrastas talentas – trečiokė rokiškėnė. Žinoma, ji dar negalėjo kaip lygi su lygiomis varžytis su gerokai vyresnėmis ir augesnėmis ieties metikėmis iš Rokiškio, Kauno bei Latvijos. Tačiau gėdos pirmosiose varžybose nedarė: jos ietis skriejo maždaug ties 20 m riba. „Talentinga mergaitė. Jei tik norės sportuoti, galės daug pasiekti“, – džiaugėsi trenerė.

Tačiau sportininkų solidaus pasirodymo keliamą džiaugsmą temdė įprasti kasdieniai rūpesčiai. Įsibėgėjimo takelis, kuris ieties metikams turi būti lygus kaip stiklas, KKSC stadione – atsiknojusios guminės plokštės. Užkliuvo metikės koja už atvipusio plokštės krašto ir… įrankis nuskriejo Dievui į langus. Metikai norėtų ir keleto naujesnių iečių. Varžyboms teisėjavę vyresni sportininkai įspėjo treneres, kad lietuvių metikės ima latvių ietis, todėl, nepratusios prie svetimų įrankių, juos meta gerokai prasčiau nei treniruotėse.

 

Daugiau antradienio “Gimtajame…”

Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Rekomenduojami video: