blank
A. Stanio nuotr.

Į ledo ritulio varžybas atvykęs rajono meras Ramūnas Godeliauskas buvo apdovanotas simboliniais komandos marškinėliais su 23-iuoju numeriu bei pakviestas išmesti simbolinį pirmąjį žaidimo ritulį.

Rungtynių pradžioje komandos žaidė itin greitą ir gražų žaidimą, o pirmąjį įvartį į „Kario“ vartus 3.47 minutę pelnė Kristupas Žemaitis. Pirmasis kėlinys pasibaigė rezultatu 3:2 rokiškėnų naudai.

Pirmosios pertraukos metu į ledo areną buvo pakviesti vaikai. Jie rungėsi, kuris pataikys daugiau įvarčių į vartus, Nugalėtojas buvo apdovanotas „Grizlių“ marškinėliais, o visi norintieji galėjo vaišintis koše, verdama šalia arenos.

Vos prasidėjus antrajam kėliniui „Kario“ komanda sugebėjo išlyginti rezultatą, tačiau tai buvo paskutinis kartas, kai rezultatas dar buvo apylygis. Antrajame kėlinyje rokiškėnai į priešininkų vartus pasiuntė dar tris įvarčius ir antrąjį kėlinį užbaigė rezultatu 6:3.

Trečiajame kėlinyje rokiškėnai jau nebegailėjo savo priešininkų, į jų vartus įmušdami dar keturis įvarčius ir rungtynes užbaigdami rezultatu 10:4.

Rokiškio komandai du įvarčius pelnė Saulius Limontas, po vieną pridėjo Danielis Kriukelis, Dominykas Deksnys, Darius Janušonis, Jaunius Jasinevičius, Kasparas Šutas, Antanas Rukšėnas, Kasparas Falkas ir Kristupas Žemaitis.

Po šių rungtynių Rokiškio komanda vis dar lieka antroje turnyrinės lentelės vietoje, iškovojusi septynias pergales ir patyrusi du pralaimėjimus. Tiesa, „Grizliai“ yra sužaidę dvejomis rungtynėmis mažiau nei pirmoje vietoje esanti „Kario“ komanda. Artimiausios rungtynės rokiškėnų laukia vasario 15 (19 val.) ir 16 (14 val.) dienomis su Vilniaus „Hockey punks“ komanda. „Grizliai“ žais Rokiškio ledo arenoje, tad komanda kviečia visus ateiti ir palaikyti siekiant pergalės.

Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Rekomenduojami video: