D. Kibirkšties nuotr.

Pabaigė sezoną

Priešpaskutinis Lietuvos ralio čempionato etapas itin nesėkmingai susiklostė rokiškėno šturmano Mato Valiulio ir kauniečio Giedriaus Firanto ekipažui. Tuo metu buvo visiškai sudaužytas jų automobilis. Nors ekipažas nespėjo jo paruošti paskutiniam etapui, tačiau išriedėjo į ralio pabaigtuves Zarasuose.

„Po skaudžios avarijos priėmėm sprendimą keisti automobilio kėbulą, nes senasis buvo stipriai pažeistas. Mechanikams pavyko greitai sutvarkyti automobilį, tad spėjome į draugiškas lenktynes Zarasuose. Čia išbandėme, ar visi agregatai veikia tinkamai. Pirmieji kilometrai paliko gerą įspūdį.  Automobilį šiek tiek patobulinome, kad nebekamuotų reduktoriaus bėdos, kurios buvo Rokiškio ralyje. Tie sprendimai pasiteisino. Esame dėkingi savo mechanikams, kurie paskutinį mėnesį praktiškai gyveno dirbtuvėse ir negailėdami savo laiko rinko automobilį“, – pasakojo M. Valiulis.

Komanda itin dėkinga savo partneriams, be kurių niekas nevyktų taip greitai ir užtikrintai. „Padedami pagrindinio partnerio AB „Rokiškio sūris“ galėjome spręsti susidariusią situaciją. Visų partnerių, artimųjų, draugų palaikymas tikrai motyvuoja stengtis ir ruoštis artėjančiam sezonui. Didelis ačiū ir visiems rokiškėnams, kurie tiek Rokiškio ralyje, tiek socialiniuose tinkluose seka mūsų naujienas ir mus palaiko“, – dėkojo M. Valiulis. 

Debiutas

Sėkmingai lenktynėse pasirodė ir kitas kraštietis – aštuoniolikmetis Saimonas Daudžvardis, kuriam tai buvo debiutinės lenktynės. Jam talkino panevėžietis šturmanas Julius Marcinkevičius. Jis ne kartą asistavo ir S. Daudžvardžio tėčiui – lenktynininkui Virginijui Daudžvardžiui.

Už pagalbą tikrai sunkiame ir mums nelabai sėkmingame sezone dėkojame AB „Rokiškio sūris“ direktoriui Daliui Trumpai, logistikos direktoriui Jonui Kubiliui, logistikos skyriaus viršininkui Alvydui Mekšėnui, logistikos vadybininkui Ramūnui Kubiliui, UAB „Aidroka“ direktoriui Aidui Kandroškai.

Mato Valiulio ir Giedriaus Firanto ekipažas

kasyba

Rašyti komentarą

avatar
  Subscribe  
Informuoti apie