blank
A. Stanio nuotr.

Geriausieji

Renginį muzikiniu kūriniu pradėjo Rudolfo Lymano muzikos mokyklos pučiamųjų instrumentų ansamblis, vadovaujamas Eugenijaus Gudonio, o apdovanojimų renginį pradėjo vedėjai Aušra Gudgalienė ir Gediminas Kriovė. Muzikiniais kūriniais džiugino ir Kultūros centro kamerinis ansamblis „Medeina“.

blank
A. Gudgalienė ir G. Kriovė.

Pirmoji nominacija – o jų būta dešimt – įteikta „Metų sporto rėmėjui“. Į šią kategoriją sportininkų ar sporto organizacijų pasiūlyti net 16 nominantų. Simbolinė atminimo dovana skirta UAB „Rokiškio sirena“ vadovui Simonui Tuskai.

Rokiškio lopšelio-darželio „Pumpurėlis“ judesio korekcijos mokytojai Neringai Mikšėnienei atiteko „Metų fizinio ugdymo mokytojo“ apdovanojimas. N. Mikšėnienė dėkojo komisijai ir kolegoms, paskatinusiems dalyvauti. Nominantei skirtas 100 eurų piniginis prizas ir simbolinė atminimo dovana.

blank
N. Mikšėnienė

Trečiasis ant scenos atsiimti apdovanojimo lipo Edmundas Ščiuplys, jis tapo „Metų sporto vadybininku“. E. Ščiuplys dėkojo organizatoriams, kad toks renginys vyksta po daugelio metų, pašmaikštavo, kad šioje kategorijoje nereikėtų apdovanoti žmonių, kuriems tai tiesioginis darbas, o kalbą užbaigė pasidžiaugdamas, kad šie metai sportininkams buvo itin sėkmingi, ir linkėjo, kad ateinantieji būtų dar geresni. E. Ščiupliui atiteko 100 eurų piniginis prizas ir simbolinė atminimo dovana.

„Metų sporto klubo“ kategorijoje laimėjo naujos sporto šakos Rokiškyje atstovai – Aisštoko sporto klubas. Apdovanojimą atsiėmė klubo įkūrėjas Vaidas Valotka. Jis sakė, kad šio sporto entuziastai dar naujokai, tačiau tikisi augti ir kvietė visus išbandyti aisštoką. Klubui atiteko 300 eurų piniginis prizas ir simbolinė atminimo dovana.

blank
V. Valotka (dešinėje)

„Metų sporto komanda“ išrinkta Obelių krepšinio komanda „Entuziastai“. Už apdovanojimą žaidžiantis „Entuziastų“ treneris Tomas Trumpa dėkojo visiems komandos nariams. Jis tikisi, kad komanda turės dar ne vieną galimybę iškovoti ir daugiau apdovanojimų. „Entuziastams“ atiteko 300 eurų piniginis prizas ir simbolinė atminimo dovana.

Sceną žengė ir trys geriausiais nominuoti sporto treneriai: Ina Nagelė (lengvoji atletika), Gita Čečienė (dziudo, sambo) ir Giedrius Kublickas (kulkinis šaudymas). „Metų sporto trenerio“ apdovanojimas atiteko I. Nagelei. Trenerė dėkojo už įvertinimą ir pasidžiaugė, kad jai tekusi galimybė dirbti su jaunais sportininkais, siekiančiais geriausių rezultatų. I. Nagelei atiteko 300 eurų piniginis prizas ir simbolinė atminimo dovana.

Skandalas ir neviltis dėl aisštoko

„Metų geriausio sportininko su negalia“ kategorijoje 300 eurų piniginis prizas ir simbolinė atminimo dovana atiteko Vidmantui Pilibaičiui (svarsčių kilnojimas ir štangos kėlimas). Jau lipdamas į sceną V. Pilibaitis leptelėjo kelis žodžius rajono merui Ramūnui Godeliauskui, o scenoje pažėrė daugybę kritikos apdovanojimų ceremonijos organizatoriams. „Mano klubas (neįgaliųjų sporto klubas „Olimpija“ – aut. past.) padarė daugiausia šiais metais. Kiek medalių mes iškovojome respublikinėse varžybose, Europos čempionate… Sportuojame kartu su sveikais žmonėmis. Ką man reiškia šis prizas, aš išleidau daugiau nei tūkstantį eurų. Tas prizas… nežinau. Aš ne dėl savęs nervuojuosi, o dėl klubo. Klubas pasiekė šiais metais labai daug. Akmenų svaidymas (aisštokas) – čia sportas ar vakarinis žaidimas? Ačiū už dėmesį“, – piktinosi V. Pilibaitis. Nominantas paliko visus apdovanojimus scenoje, o lipdamas nuo jos visai salei parodė… špygą.

blank
V. Pilibaitis salei parodė… špygą.

Po šio akibrokšto į sceną pakviesti trys geriausi aviacijos ir techninių sporto šakų atstovai: Renatas Jegorovas (keturračių motokrosas), Saulius Rudokas (paramotorų slalomas) ir Tomas Misiūnas (paramotorų slalomas). Šioje kategorijoje geriausiu išrinktas R. Jegorovas. Laimėtojas kalbų nesakė, ir ne kalbos svarbiausia – tai buvo antrasis šio sportininko apdovanojimas ceremonijoje: R. Jegorovas atsiėmė prizą kartu su Obelių „Entuziastais“, kuriems atstovauja.

blank
R. Jegorovas (kairėje)

Nominacijoje „Neolimpinės sporto šakos metų sportininkas“ į sceną buvo pakviesti penki geriausi sportininkai: Domantas Barauskas (jėgos trikovė), Nojus Konstantinas Čypas (jėgos trikovė), Dainius Repšys (galiūnų sportas), Gvidas Skinderis (muai tai), Nojus Laužadis (sambo). Šioje kategorijoje nugalėtojo vardą pelnė D. Barauskas. Sportininkai pagerbti simbolinėmis atminimo dovanomis, o D. Barauskui skirtas ir 300 eurų piniginis prizas. Sportininkas dėkojo treneriams, draugams, su kuriais sportuoja, tiems, kurie palaiko, šeimai ir visiems, susirinkusiems į sporto apdovanojimus.

D. Repšys publikai sakė, kad jam yra keista stovėti scenoje su jaunimu, bet jis tuo ypač džiaugiasi. Sportininkas prisiminė karjeros pradžią, dėkojo šeimai ir tiems, kurie jį nominavo. D. Repšys linkėjo sportininkams sėkmingos karjeros be traumų ir tęsė: „Vienas žinomas kultūristas manęs klausė, kada buvau geriausios sportinės formos? Aš niekad sau tokio klausimo nesu uždavęs, susimąsčiau, kad mano sportinė forma kasmet vis gerėja. Galiu pasakyti amžius – ne riba.“ Po šių žodžių salė prapliupo plojimais.

blank
D. Barauskas.

Olimpinės šakos ir geras vardas

Paskutinieji sceną kviesti olimpinių šakų atstovai. Nominuota net dešimt sportininkų: Orinta Navikaitė (lengvoji atletika), Vaiga Čečytė (dziudo), Mažvydas Paurys (lengvoji atletika), Vivien Danguolė Pupkevičiūtė (krepšinis), Gustė Mickytė (kulkinis šaudymas), Justas Meilus (lengvoji atletika), Brigita Bačkė (lengvoji atletika), Aivaras Žukauskas (sunkioji atletika), Kamilė Jelenskaja (lengvoji atletika) ir Elinga Jakulytė (dziudo).

blank
O. Navikaitė.

Apdovanojimą šioje kategorijoje teikė rajono meras R. Godeliauskas. „Nuoširdžiai sveikinu visus susirinkusius. Metų pabaigoje mes visada įvertiname, įsivertiname metų pasiekimus, darbus, sėkmes. O sėkmė lydi tuos, kurie sunkiai dirba. Čia ir yra susirinkę tie, kurie sunkiausiai dirba. Už kiekvieno pasiekimo slypi stipri valia, ryžtas, sunkus darbas ir sportiškas charakteris. Tai savybės, kurios tikrai reikalingos kiekviename darbe, kiekvienam iš mūsų siekiant geriausių rezultatų, tad ir noriu palinkėti visiems būtent šių savybių, lavinti jas, nepamiršti jų. Taip pat linkiu ir dar vienos savybės, ką parodė ir šis vakaras, – pagarbos oponentams, be ko sunku įsivaizduoti gerą sportininko vardą“, – sveikino visus R. Godeliauskas.

Šios kategorijos nugalėtoja ir geriausia olimpinės sporto šakos sportininke tapo O. Navikaitė. Jai atiteko 500 eurų piniginis prizas ir atminimo dovana. Jomis apdovanoti ir kiti devyni olimpinių sporto šakų atstovai.

„Labiausiai dėkoju savo didelei šeimai už mano sportinės karjeros palaikymą ir didžiausias ačiū trenerei Inai už mūsų bendrus didelius pasiekimus“, – kalbėjo Orinta.

saukstasakute
Subscribe
Informuoti apie
guest
5 Komentarai
Naujausius
Seniausius Įvertinimą
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Vladas.
Vladas.
2022 9 gruodžio 8:02

Hemorojus Pilibaitis.!

Saulius
Saulius
2022 8 gruodžio 16:36

Vidmantas Pilibaitis – tikras Metų sportininkas ir turi būti  ne tik apdovanotas už drąsų žodį ir pasiaukojimą sporte, bet ir išsakytas mintis bei parodytą špygą tiems, kas labiausiai to vertas per visus tuos 4 Rokiškio valdymo metus.

Algirdas
Algirdas
2022 8 gruodžio 18:16
Atsakinėti į  Saulius

Nu tu ir atsilikes klausyk kaip ir sitas apsimetelis ir demesio istroskes zmogelis….geda

Algirdas
Algirdas
2022 8 gruodžio 15:44

Šiukšlė blyn tas Pilibaitis yra tikrų tikriausias šiukšle ir ne kitaip kas dar ten ji ir ileido šitą apsimetėli

Arinus
Arinus
2022 8 gruodžio 19:34
Atsakinėti į  Algirdas

Baik, ramunai, durniuoti. Isgerk vaistus

Rekomenduojami video: