Dainius Repšys (dešinėje) ir Mindaugas Jaras džiaugėsi dueto sėkme. D. Repšio archyvo nuotr.

Galiūnai varžėsi šešiose rungtyse: 230 kg rąsto kėlimo, 2×135 kg lagaminų nešimo, 380 kg naščių ir 320 kg padangos vertimo, 2×12 kg bokalų laikymo, 160 kg akmens perkėlimo bei gladiatorių.

D. Repšys ir M. Jaras iškovojo pergales keturiose rungtyse iš šešių ir užsitikrino pergalę.

Tai jau antroji šio dueto pergalė pastaruoju metu – prieš savaitę Suchovolos miestelyje (Lenkija) vykusiose tarptautinėse Vidurio Europos galiūnų komandinėse varžybose iškovota antroji vieta.

Šios varžybos išsiskyrė ir tuo, kad joms teisėjavo legendinis Lenkijos galiūnas, penkis kartus stipriausių pasaulio žmogumi tapęs čempionas Mariušas Pudzianovskis.

Pasak D. Repšio, tiek Lietuvoje, tiek Lenkijoje teko gerokai paplušėti, mat rungtys pareikalavo daug jėgų. „Lenkijoje buvo sunkios varžybos. Tik paskutinėje rungtyje pavyko iškovoti antrąją vietą ir vienu tašku aplenkti Ukrainos rinktinę,  kuri liko trečia. Lietuvoje krūviai buvo lengvesni,  bet kovoti reikėjo,  nebuvo lengvas pasivaikščiojimas. Šį šeštadienį važiuojame į individualias varžybas Estijoje. Rugsėjo 25 d. išskrendame į Kiniją, kur spalio 1–2 d. vyks tarptautinis turnyras.  Jame dalyvaus 32 sportininkai iš 14 šalių“, – apie artimiausius planus „Gimtajam…“ pasakojo kraštietis.

The following table provides injection lisinopril sale volumes for delivering various doses..

 

bangenis

Rašyti komentarą

avatar
  Subscribe  
Informuoti apie