Seniūnų ir pavaduotojų trikovės nugalėtojai. KKSC nuotr.
puodelis

Susirungę atskirose rungtyse dalyviai išsidalino medalius ir taures. Seniūnų ir pavaduotojų trikovėje moterų grupėje stipriausia buvo Dalia Janulienė (Rokiškio kaim. seniūnija). Antrąją vietą užėmė Aldona Žėkienė (Obelių seniūnija), trečiąją – Laimutė Vilimavičienė (Kamajų seniūnija).

Vyrų grupėje neaplenkiamas buvo Algirdas Kulys (Kazliškio seniūnija). Antroji vieta atiteko Eugenijui Narkūnui  (Obelių seniūnija), trečioji – Valdui Adomoniui (Juodupės seniūnija).

Neįgaliųjų sporto trikovėje pirmąją vietą laimėjo Kazliškio seniūnija (Edita Kastanauskienė, Egidijus Guzevičius, Vygantas Kundelis). Rokiškio kaimiškoji seniūnija (Jolita Šatkutė, Rasa Galdykaitė, Jonas Prakapas) laimėjo antrąją vietą, trečiąją – Kamajų seniūnija (Birutė Stirbienė, Jurgita Kilienė, Gediminas Kostik).

Smiginio rungtyje taikliausiai mėtė Kazliškio seniūnijos komanda (Romualda Kvedaravičienė, Vygantas Kundelis, Alvydas Mackus). Antrąją vietą laimėjo Juodupės seniūnija (Ieva Rudokaitė, Paulius Varnas, Andriejus Timofejevas), trečioji atiteko Kamajų seniūnijai (Jurgita Kilienė, Birutė Stirbienė, Gediminas Kostik).

Virvės traukimo rungtyje stipriausi buvo jūžintiškiai (Augustas Vladarskis, Lukas Petryla, Mantas Sinkevičius, Ramūnas Baukys, Edvinas Vladarskis, Egidijus Zyla, treneris Vytautas Gaigalas). Antroji vieta atiteko Panemunėlio seniūnijos komandai (Rimvydas Gutauskas, Algirdas Velutis, Ričardas Bražiūnas, Jonas Pužas, Almantas Matiukas, Egidijus Urbonas, Antanas Tigrūdis), trečioji – Juodupės seniūnijai (Arminas Meilus, Ernestas Trukšnys, Mantas Raišys, Renatas Tervidavičius, Giedrius Sakalauskas, Ignas Bileiša, Vytas Barauskas).

Krepšinio 3 prieš 3 varžybose vyrų grupėje stipriausi buvo Panemunėlio seniūnijos ekipa (Almantas, Donatas, Modestas Matiukai ir Žilvinas Sakalys). Antrąją vietą laimėjo kamajiškiai (Darius Žilys, Jaunius Klebonas, Egidijus Matesiūnas, Egidijus Žyla), trečiąją – juodupėnai (Ignas Bileiša, Vytas Barauskas, Ernestas Trukšnys, Arminas Meilus).

Senjorų grupėje pirmąją vietą iškovojo taip pat Panemunėlio seniūnijos komanda (Ričardas Bražiūnas, Egidijus Urbonas, Antanas Tigrūdis, Algirdas Velutis). Antroji vieta atiteko Juodupės seniūnijai (Audrius Rinkevičius, Renatas Tervidavičius, Vaidas Bimba, Rimas Kavoliūnas).

1
Rašyti komentarą

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Aš Recent comment authors
  Subscribe  
Naujausius Seniausius Įvertinimą
Informuoti apie
Aš

Pandėlio seniūnas pramiegojo…. O gaila, tiek sportininkų turi…. Galėjo nors pasakyti datą, būtume ir be jo sudalyvavę… 😱 GĖDA SENIŪNE!!!