Lietuvos ledo ritulio čempionato atkrintamųjų varžybų pusfinalyje Juodupės „Juodupė“ ketvirtadienį Vilniuje  11:4 (4:1, 3:2, 4:1) antrą kartą nugalėjo trečioje vietoje reguliariajame sezone buvusią Vilniaus „Hockey Punks“ komandą ir pateko į finalą.

Pirmąsias serijos iki dviejų pergalių rungtynes „Juodupė“ laimėjo 8:3.

Dvikovoje „Juodupės“ pranašumas išryškėjo jau pirmojo kėlinio viduryje po Mauro Baltrukonio, Dmitrijaus Beliakovo ir Artūro Katulio įvarčių. Kėlinio pabaigoje paskutinę sekundę įvartį realizavo „Hockey Punks“  žaidėjas Mindaugas Kieras. Po dviejų kėlinių mūsų komanda turėjo keturių įvarčių persvarą.

Trečiajame kėlinyje pataikė Dmitrijus Babičius, o vėliau – A. Katulis, tad „Juodupė“ pirmavo jau 5 įvarčių skirtumu. Rungtynių pabaigoje komanda pelnė dar du taškus. Mūsų ekipa žaidė be pagrindinio vartininko Michailo Koliogolovo, tad vartininkui Audriui Kuzmickui tai buvo atkrintamųjų krikštas.

„Hockey Punks“ į varžovų vartus metė 41 kartą, o juodupėnai – 39 kartus.