Vidas Ginevičius (kairėje) „Fenikso“ komandoje rungtyniaus iki sezono pabaigos. Pauliaus Žukausko nuotr.

Pirmąjį savaitgalio susitikimą rokiškėnai sužaidė namuose, kur priėmė turnyrinės lentelės kaimynus – prieniškius. Atkakli kova vyko visus tris kėlinius. Nė viena komanda neįrodė savo pranašumo, tad viskas paaiškėjo paskutiniajame ketvirtyje. Čia sėkmingiau sužaidė „Fenikso“ krepšininkai, kurie savo puolimu tiesiog pervažiavo oponentus. Rokiškėnai įgijo net 17 taškų persvarą ir šventė įtikinamą pergalę rezultatu 103:76.

Mūsiškių gretose rezultatyviausiai žaidė Egidijus Vilimas, pelnęs 17 taškų. Rokas Jankūnas įmetė 16, Ernestas Leipus – 13, Justinas Merkys – 12, Martynas Bimba – 10, Edvinas Slapšys – 9, Arminas Kleišys – 8, Karolis Kvedaravičius – 7, Linas Kolosovas – 6, Nedas Diržys – 3, Laurynas Bimba – 2 taškus.

Kitą dieną „Feniksas“ keliavo į Anykščius, kur susikovė su KKSC-„Elmio“ ekipa. Paskutinių sekundžių ir pratęsimų trilerį sėkmingiau sužaidė anykštėnai. Jie po dviejų pratęsimų rezultatu 97:93 nugalėjo rokiškėnus.

Šios rungtynės nustebino ne tik atkaklia kova, bet ir netikėtu „Fenikso“ debiutantu. Buvęs ilgametis Kauno „Žalgirio“ krepšininkas V. Ginevičius netikėtai sugrįžo ant parketo. Nuo atsarginių žaidėjų suolelio rungtynes pradėjęs V. Ginevičius iš viso aikštelėje praleido 33 minutes. Per šį laiką krepšininkas pelnė 18 taškų ir uždirbo techninę pražangą.

Už V. Ginevičių „Fenikso“ gretose rezultatyviau žaidė tik E. Leipus, pelnęs 21 tašką. L. Bimba įmetė 17, E. Vilimas ir A. Kleišys – po 12, M. Bimba – 9, K. Kvedaravičius ir E. Slapšys po – 2 taškus.

Kitas rungtynes „Feniksas“ žais vasario 1 d. išvykoje su Molėtų komanda.