blank
„Feniksas“ svečiams iš Vilkaviškio priešinosi iki paskutinės sekundės. J. Kačerausko nuotr.

Rimtas egzaminas rokiškėnų laukė namuose, kur „Feniksas“ išbandė jėgas su lyderiais Vilkaviškio „Perlu“. Pirmasis kėlinys buvo itin nerezultatyvus – komandos vos sukrapštė po 10 taškų. Kitame ketvirtyje komandos atakavo kiek tiksliau, tačiau nė viena komanda neįrodė svaresnio pranašumo.

Po ilgosios pertraukos „Feniksas“ šovė į priekį ir pirmavo trapia 6 taškų persvara. Šioji kaipmat ištirpo paskutiniajame kėlinyje, kuris rokiškėnams buvo itin nesėkmingas. „Perlas“ kur kas taikliau atakavo mūsiškių krepšį ir rungtynių pabaigoje jau turėjo tų pačių 6 taškų persvarą – 67:61.

„Fenikso“ ekipoje rezultatyviausiai žaidė Karolis Kvedaravičius, pelnęs 15 taškų. Justinas Merkys įmetė 14, Ernestas Leipus – 12, Laurynas Bimba – 9, Egidijus Vilimas – 5, Martynas Bimba ir Edvinas Slapšys – po 3 taškus.

Pralaimėjimo kartėlį „Feniksas“ panaikino Kazlų Rūdoje, kur vietos krepšininkus sutriuškino rezultatu 101:47.

Nors pirmajame kėlinyje šeimininkai dar priešinosi, antrajame ketvirtyje jų pastangos subliuško. Rokiškėnų persvara pasiekė 25 taškus.

Į gilią duobę Kazlų Rūdos krepšininkai krito trečiajame kėlinyje. „Feniksas“ tiesiog skrajojo aikštelėje ir šeimininkams teliko stebėti, kaip persvara šoktelėjo iki 30 taškų.

Paskutiniajame ketvirtyje rokiškėnai įtvirtino savo pergalę ir iškovojo 13-ąją pergalę. „Fenikso“ krepšininkai turnyrinėje lentelėje tarp 14 komandų rikiuojasi 6 vietoje.

Šiose rungtynėse sėkmingiausiai žaidė E. Leipus, surinkęs 22 taškus. A. Kleišys pelnė 18, M. Bimba – 17, J. Merkys – 14, L. Bimba – 13, E. Slapšys – 11, Linas Kolosovas – 6 taškus.

Kitas rungtynes „Feniksas“ žais vasario 16 d. išvykoje su Kupiškio komanda.