blank
Edvinas Slapšys – Rokiškio krepšinio klubo „Feniksas“ naujokas. „Fenikso“ archyvo nuotr.

Pernai šis 1,89 m ūgio krepšininkas rungtyniavo Sostinės krepšinio lygoje. Šiais metais E. Šlapšys panoro savo jėgas išbandyti Regionų krepšinio lygoje (RKL), kurioje antrąjį sezoną žais „Feniksas“.

„Fenikso“ komandos vadovas Nauris Šiupinis džiaugiasi, jog komanda matoma ne tik rajono lygyje. „Smagu, kad Rokiškio sporto klubą „Feniksas“ žino ne tik Rokiškio žmonės. Pastaruoju metu sulaukiu nemažai klausimų žaidėjų, besikreipiančių iš kitų miestų ir išreiškiančių norą prisijungti prie rokiškėnų komandos. Tai šioks toks mūsų pasiekimas. Šie metai parodys, ar mes ką nors galime, ar ne. Manau, iš savo pusės padariau viską, tad belieka laukti rezultatų“, – kalbėjo „Fenikso“ komandos vadovas.

Anot N. Šiupinio, komandoje išliko žaidėjų branduolys, prie jų prisijungs keli naujokai. Visai neseniai komandą sustiprino aukštaūgis rokiškėnas Ignas Juškevičius.

Naujajame RKL sezone rungtyniaus 40 komandų. 2017–2018 m. čempionatas ir toliau vyks dviejuose divizionuose, juose grumsis 40 komandų iš 31 Lietuvos miesto ir miestelio. „Feniksas“ kovos B grupės divizione. RKL sezonas prasidės spalio 27 d.

Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments