J. Kačerausko nuotr.

Lietuvos kurčiųjų sporto klubas pirmą kartą iškovojo pergalę prieš rokiškėnus. Mūsiškiai aktyviau pradėjo susitikimą ir po pirmojo kėlinio turėjo devynių taškų persvarą. Antrajame ketvirtyje sėkmingiau sužaidė šeimininkai, tačiau rokiškėnai išlaikė skirtumą.

„Fenikso“ žaidimas sugriuvo po ilgosios pertraukos, kai Lietuvos kurčiųjų sporto klubui trečiąjį ketvirtį pralaimėjo 8:20.

Paskutiniajame kėlinyje rokiškėnai bandė taisyti žaidimą, tačiau šeimininkai neatsiliko nuo rokiškėnų ir įsūdė tiek pat taškų. Varžovai šventė istorinę pergalę prieš rokiškėnus. Visi ikišioliniai susitikimai baigdavosi užtikrintomis rokiškėnų pergalėmis. Tiesa, „Fenikso“ ekipa negalėjo pasidžiaugti ilgu atsarginių žaidėjų suoliuku.

„Fenikso“ komandoje rezultatyviausiai žaidė Ernestas Leipus, įmetęs 17 taškų. Martynas Bimba ir Karolis Kvedaravičius surinko po 12, Rokas Jankūnas – 11, Egidijus Vilimas – 7, Laurynas Bimba – 6, Edvinas Slapšys ir Arminas Kleišys – po 2 taškus.

Kitas rungtynes „Feniksas“ žais namuose, kur sausio 19 d. susikaus su Kauno krepšinio akademijos „Snaiperio“ ekipa.