J. Kačerausko nuotr.

Mūsiškiai nuo pirmųjų minučių svečiams neleido pagalvoti apie pergalę ir po pirmojo kėlinio turėjo 9, o po dviejų kėlinių – net 21 taško persvarą.

Po ilgosios pertraukos rokiškėnų žaidimo kokybė nesuprastėjo – dar labiau atitrūko nuo varžovų. Paskutiniame kėlinyje „Fenikso“ krepšininkai įtvirtino pergalę ir į turnyrinę lentelę įsirašė pirmąjį tašką.

Mūsiškių gretose rezultatyviausiai žaidė Ernestas Leipus, pelnęs 26 taškus. Jam aikštelėje puikiai talkino Arminas Kleišys, įmetęs 17 taškų. Justinas Merkys pelnė 13, Rokas Jankūnas – 11, Linas Kolosovas ir Karolis Kvedaravičius – po 8, Žygimantas Gedžiūnas ir Ignas Juškevičius – po 4, Edvinas Slapšys ir Laurynas Bimba – po 2 taškus.

Šeštadienį svečiuose rezultatu 85:81 rokiškėnai įveikė Kauno krepšinio akademija „Snaiperis“ krepšininkus.

Penktadienį rokiškėnai savo aikštelė priims Anykščių KKSC-„Elmis“, o kitą dieną rungtyniaus išvykoje su Prienų KKSC ekipa.