Po krepšiais netrūko kietos kovos. J. Kačerausko nuotr.

Namų rungtynių pradžia klostėsi įtemptai – komandos žaidė taškas į tašką. Po pirmojo kėlinio nė viena komanda neįrodė savo pranašumo. Rokiškėnai pirmavo tik tašku.

Toks pats žaidimo scenarijus klostėsi ir antrajame ketvirtyje. Po jo – vėl taško persvara rokiškėnų naudai. Po ilgosios pertraukos kiek sėkmingesnė atkarpa buvo kupiškėnams, kurie panaikino kuklią „Fenikso“ persvarą ir į paskutinį kėlinį žengė, kai švieslentėje degė lygus rezultatas.

Paskutinysis ketvirtis „priklausė“ rokiškėnams, jie sėkmingu puolimu susikrovė dešimties taškų persvarą ir šventė septintąją pergalę.

„Fenikso“ ekipoje rezultatyviausiai žaidė Justinas Merkys, pelnęs 26 taškus. Ernestas Leipus surinko 14, Rokas Jankūnas – 11, Linas Kolosovas – 10, Laurynas Bimba – 8, Arminas Kleišys – 2 taškus.

Sekančią dieną išvykoje rokiškėnai rezultatu 82:73 nugalėjo Alytaus SRC-„Dzūkija“ ekipą.

Kitas rungtynes „Feniksas“ žais gruodžio 14 d. – išvykoje susikaus su „Kaišiadorių-Savinge“. Kitą dieną namuose susitiks su Vilniaus „Ryto-2“ ekipa.