„Feniksas“ namuose tik rungtynių pabaigoje palaužė svečius iš Alytaus. J. Kačerausko nuotr.

Pirmąsias naujųjų metų rungtynes rokiškėnai sužaidė namuose, kur po itin atkaklios kovos rezultatu 92:85 įveikė svečius iš Alytaus „SRC –Dzūkiją“.

Pirmąjį kėlinį rokiškėnai laimėjo tik 2 taškų skirtumu. Antrajame ketvirtyje stipresni buvo varžovai ir į ilgąją pertrauką išėjo ilsėtis turėdami tuos pačius 2 taškus tik savo naudai.

Trečiasis ketvirtis diktavo tą patį atkaklų tempą. „Feniksas“ šį kėlinį baigė turėdamas nedidelę persvarą. Paskutinysis ketvirtis sėkmingesnis buvo šeimininkams, jie, sėkmingiau sužaidę rungtynių pabaigą. metus pradėjo pergale.

Sėkmingiausiai mūsiškių gretose žaidė Justinas Merkys, pelnęs 27 taškus. Edvinas Slapšys surinko 19, Ernestas Leipus – 14, Arminas Kleišys – 10, Rokas Jankūnas – 9, Linas Kolosovas – 8, Nedas Drižys – 3, Egidijus Vilimas – 2 taškus.

Nesėkmė rokiškėnų laukė išvykoje, kur rezultatu 88:77 nusileista Užpalių komandai. Nesėkmė mūsiškius lydėjo jau rungtynių pradžioje, kada po pirmojo kėlinio atsilikinėjome 9 taškais. Kituose ketvirčiuose „Feniksas“ spurtavo, tačiau prisivyti varžovų nepavyko.

Rokiškėnų gretose rezultatyviausiai žaidė E. Slapšys ir J. Merkys, įmetę po 15 taškų. A. Kleišys ir R. Jankūnas surinko po 12, E. Leipus – 7, L. Kolosovas – 5, Martynas Bimba – 3 taškus.

Kitas rungtynes „Feniksas“ žais sausio 12 d. išvykoje, kur susigrums su Lietuvos kurčiųjų sporto klubu.