Panevėžiečiai neatsilaikė prieš itin kibią rokiškėnų gynybą. J. Kačerausko nuotr.

Pirmosiose rungtynėse svečiuose rokiškėnai varžovus įveikė rezultatu 70:59. Šį kartą „Feniksas“ taip pat nesulaukė pasipriešinimo ir įveikė panevėžiečius 98:78.

Pirmajame ketvirtyje rokiškėnai įgavo dešimties taškų pranašumą. Antrajame kėlinyje „Feniksas“ kieta gynyba ir greitu puolimu persvarą padidino iki 22 taškų.

Po ilgosios pertraukos žaidimas nesikeitė – šeimininkai rezultatyviai puolė ir dar labiau atitrūko. Tiesa, trečiajame kėlinyje žaidimas sustojo. Rokiškio kūno kultūros ir sporto centro aikštelė dėl blogos vedinimo sistemos tapo tikra čiuožykla. Pasitarus komandoms ir varžybų teisėjams, panevėžiečiai gynybai pasirinko ne tokią drėgną salės pusę.

Po nedidelės pauzės žaidimas stojo į savas vėžias. Paskutiniajame ketvirtyje mūsiškiai kiek atsipalaidavo, tuo pasinaudoję panevėžiečiai sumažino atsilikimą, tačiau apie pergalę liko ik pasvajoti.

„Fenikso“ ekipą į pergalę vedė puikus Roko Jankūno žaidimas (24 taškai). Justinas Merkys įmetė 18, Arminas Kleišys – 16, Laurynas Bimba – 12, Ernestas Leipus – 10, Martynas Bimba – 8, Egidijus Vilimas – 5, Karolis Kvedaravičius – 3, Linas Kolosovas – 2 taškus.

Po šios pergalės rokiškėnų laukia nelengvas aštuntfinalio Jurbarko „Jurbarko“ barjeras. Jurbarkiečiai A grupėje užėmė pirmąją vietą ir per 22 rungtynes patyrė tik du pralaimėjimus.