Erikas Gaigalas.
Erikas Gaigalas.

„Taip, kaip baigėsi varžybos, gali susapnuoti tik košmariškame sapne. Tirpstant paskutinei antrojo kėlinio minutei ir vykstant grumtynėms dėl kamuolio mūsų baudos aikštelėje gauname 11 m baudinį į savus vartus“, – taip penktadienio rungtynes namuose su „Utenio–3“ ekipa apibūdino Rokiškio futbolo klubo (RFK) vadovas Erikas Gaigalas.

Po abejotinos rokiškėno pražangos baudos aikštelėje teisėjas skyrė baudinį ir mūsiškiai patyrė pralaimėjimą paskutiniosiomis rungtynių sekundėmis.
RFK šis pralaimėjimas ypač apmaudus, nes komanda visas rungtynes dominavo aikštėje ir turėjo nemažai progų įmušti įvartį. Laimei, vienas komandos lyderių – Alikas Samoilovas išvedė komandą į priekį pirmajame kėlinyje. Varžovai surezgė keletą atsakomųjų atakų ir teko gerokai padirbėti mūsų vartininkui Raimondui Smalsčiui. Už netyčinį žaidimą ranka baudos aikštelėje rokiškėnai buvo nubausti 11 m baudiniu, kurio uteniškiai neįmušė.
Antrame kėlinyje varžovai atkuto, pradėjo aktyviau žaisti, palaipsniui perėmė kamuolio kontrolę, bet nieko ypatingo nekūrė. O rokiškėnai pavojingai atakavo. Deja, likus žaisti apie 10 min., varžovai prasiveržė prie vartų ir išlygino rezultatą. „Situaciją turėjo palengvinti vieno uteniškio pašalinimas jau visai rungtynių pabaigoje. Bet, kaip žinome, ir tai dar buvo ne viskas. Liaudies išmintis pasitvirtino su kaupu: neįmuši tu, įmuša tau. Taigi apmaudžiai nusileista lygioje kovoje, kurią netgi, sakyčiau, galėjom laimėti“, – komentavo E. Gaigalas.

Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Rekomenduojami video: