Jauniesiems „Karate do“ kovotojams – varžybų krikštas. R. Pečkio archyvo nuotr.

Sekmadienį Panevėžio „Cido“ arenoje vyko tarptautinis 26-asis Baltijos šalių shotokan karatė turnyras. Jame savo jėgas išbandė Rokiškio „Karate do“ klubo jaunimas.

Klubo vadovo ir instruktoriaus Remigijaus Pečkio auklėtiniams tai buvo pirmosios oficialios varžybos. Treneris džiaugėsi visų šešių kovotojų pasirodymais.

Einoras Kavaliauskas (10 m. grupė) kata rungtyje iškovojo trečiąją vietą. Lukas Durša (8 m. grupė) kumitė rungtyje užėmė taip pat trečiąją vietą.

Erdvilas Pečkys (18–20 m. grupė) kumitė rungtyje užėmė antrąją vietą. E. Pečkiui tai buvo ne pirmosios tarptautinės varžybos.

Pasak trenerio, nors medalių neiškovojo, tačiau puikiai pasirodė Eimantas Durša (11 m. grupė), Domas Kemežys (9 m. amžiaus) ir Martynas Pučėta (10 m. grupė).