blank
Savaitgalį „Rokiškis“ žais namuose su Vilniaus „Hockey Punks“ komanda. J. Kačerausko nuotr.

„Rokiškiui“ nelengva buvo jau pirmajame kėlinyje, kai į mūsiškių vartus krito net šeši įvarčiai. Antrajame kėlinyje rokiškėnai šiek tiek sušvelnino situaciją ir „Energijai“ atsakė trimis įvarčiais. Tiesa, šeimininkai skolingi neliko – pelnė dar du įvarčius. Rokiškėnų gretose pasižymėjo Dmitrijus Gnitko, Gabrielius Šutas ir Kasparas Falkas.

Trečiojo kėlinio pradžia vėl buvo sėkmingesnė „Energijos“ komandai. Sužaidus vos 11 sek. į rokiškėnų vartus krito devintasis įvartis – 3:9. Po minutės „Rokiškio“ komandos veteranas Saulius Limontas sumažino atsilikimą. Vis dėlto „Energija“ nelėtino tempo ir į mūsiškių vartus pasiuntė dar 5 įvarčius – 4:14.

„Energijos“ vartus visas rungtynes gynė Aleksejus Brišas, „Rokiškio“ – Domantas Butkus.

Pastarasis rungtynių metu dirbo išsijuosęs, mat į jo ginamus vartus elektrėniečiai pasiuntė net 69 smūgius, o rokiškėnai į varžovų – tik 20. Tačiau rokiškėnai žaidė pavyzdingai drausmingai, surinko tik 6 baudos minutes. „Energijos“ žaidėjams teisėjai išdalijo net 20 baudos minučių.

Kitas rungtynes „Rokiškis“ žais sausio 20 d. namuose su Vilniaus „Hockey Punks“ komanda.