Iš kairės: Žygimantas Žala, Adomas Gulbinas, Eduardas Jermolajevas, Aiva Devėnaitė, Marius Liogis, Vaidotas Žala. E. Jermolajevo archyvo nuotr.

Mato perspektyvą
Veiklusis rokiškėnas E. Jermolajevas jau keletą metų gyvena sostinėje, kur sėkmingai išvystęs verslą. Kraštietis atviras – verslo vaisiai leidžia dar ir prisidėti prie mėgstamo pomėgio. „Remiame autosportą, kadangi ši sporto šaka Lietuvoje mažai žinoma. Tačiau jos reitingai nuolat kyla. Niekada nesirenkame gerai žinomų ir populiarių autosporto lenktynininkų, o stengiamės paremti jaunus, energingus ir šią sporto šaką vystančius ralio meistrus, kuriuos mes matome kaip ateities nugalėtojus. Broliai Žalos būtent tokie ir yra“, – apie ralio perspektyvas kalbėjo verslininkas.
E. Jermolajevas džiaugėsi, jog būtent mylimame Rokiškyje organizuotos didelio dėmesio sulaukusios lenktynės. „Šios varžybos – didžiulis išbandymas visam miestui. Smagu, kad po šitiek metų ralis atėjo ir į Rokiškį. Prieš tai miestas buvo kiek apmiręs. Renginys organizuotas labai sklandžiai. Net pats V. Žala pagyrė organizatorių darbą ir pastangas. Manau, šis ralis taps ne vienkartiniu, o pastoviu projektu mūsų mieste. Esu gimęs ir užaugęs Rokiškyje. Labai myliu savo kraštą, nuolat čia sugrįžtu ir aplankau čia gyvenančius savo tėvus“, – džiaugėsi kraštietis.

Įkūrė sėkmingą verslą
Vaikinas įkūręs MB „Pastatų sistemos“ įmonę, kuri sėkmingai prekiauja buitiniais ir privataus sektoriaus oro kondicionieriais. „Ši įmonė Vilniuje gyvuoja jau ketvirti metai. Joje dirba 13 žmonių. Specializuojamės tiek privačiame, tiek valstybiniame sektoriuje. Stengiamės maksimaliai tenkinti kiekvieno kliento poreikius. Galime pasiūlyti pilną sistemų diegimo kompleksą nuo objekto apžiūros, pasiūlymo paruošimo, projektavimo, montavimo ir remonto darbų iki sistemų paleidimo ir galutinės techninės dokumentacijos paruošimo. Įmonė internetinėje erdvėje turi savo sėkmingai veikiančią parduotuvę“, – apie verslą pasakojo E. Jermolajevas.

1
Rašyti komentarą

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Rokiskenas Recent comment authors
  Subscribe  
Naujausius Seniausius Įvertinimą
Informuoti apie
Rokiskenas
Rokiskenas

Saunuolis Eduardai!!! Dydziausios sekmes jums!