Benediktas Vanagas trijų mėnesių greičio „badą“ numalšino Rokiškio apylinkėse

Lenktynininkas Benediktas Vanagas Rokiškio nepamiršo. Pirmadienį sportininkas su komanda Rokiškio apylinkėse surengė kelių valandų ralio treniruotes.

707
1

Sugrįžo į Rokiškį

Sportininkų treniruotes surengė Rokiškio automobilių sporto klubas „Aukšta pavara“. Lenktynininkų ekipažai mūsų žvyrkeliuose dar kartą „šlifavo“ posūkius prieš gegužės viduryje vykstančias Latvijos automobilių ralio varžybas. Į Rokiškį B. Vanagas atvyko su kiek atsinaujinusia komanda. Šalia sportininko – naujasis šturmanas Mindaugas Čepulis, kuris lenktynininkui padėjo viename iš šalies ralio etapų. Prie „General Financing team Pitlane“ komandos prisijungė ir du jauni sportininkai – Jonas Pipiras ir Aisvydas Paliukėnas. Jiems Rokiškio apylinkės jau pažįstamos. Pernai jie dalyvavo „Samsonas Rally Rokiškis“ lenktynėse.

Pačiam B. Vanagui šios treniruotės buvo naudingos, mat po Dakaro ir pirmojo Lietuvos ralio čempionato etapo sausį niekur rimtai nelenktyniavo. Lenktynininkas juokavo be greičio ir lenktynių „badavęs“ net tris mėnesius. „Po žiemos ralio, kurį mes laimėjome, praėjo daugiau kaip trys mėnesiai. Artimiausios lenktynės laukia gegužės viduryje Latvijoje. Būtent šį mėnesį prasideda aktyvus vasaros sezonas. Atvyksime varžytis ir į Rokiškį. Čia yra gera infrastruktūra, tad labai gera testuoti savo automobilius“, – kalbėjo A. Vanagas.

Anot sportininko, ralio varžybos – puikios treniruotės besiruošiant naujajam Dakaro lenktynių sezonui. „Viską, ką mes darome vasarą, darome tam, kad būtume puikiai pasiruošę Dakarui. Šiuo metu esame Lietuvos ralio čempionato lyderiai. Norėtume tęsti šią natą šalies čempionate ir Baltijos šalių taurėje. Tai nebus lengva, tačiau šiame sezone tai mūsų komandos dvi pagrindinės užduotys“, – apie sezono tikslus kalbėjo B. Vanagas.

Pašnekovas puse lūpų kalbėjo apie kitąmet vyksiančią Dakaro odisėją. „Dar nesulaukėme visų atsakymų. Mes nebeturime savo buvusio automobilio, tačiau norime likti prie „Toyota“ markės. Yra tam tikrų susitarimų, tačiau visi parašai dar nepadėti. Daug dirbame, kad viskas būtų gerai. Vos kai ką  žinosime, sužinosite ir jūs…“ – šypsojosi B. Vanagas.

Atvyks ralio legenda

Rugpjūčio 3–4 d. antrą kartą vyksiančios „Samsonas Rally Rokiškis“ varžybos šiemet žiūrovams pateiks dar daugiau staigmenų. Kol kas organizatoriai visų kortų neatskleidžia, tačiau vienas koziris jau atverstas – Lietuvoje pasirodys pasaulio ralio čempionato legendinis lenktynininkas suomis Toni Gardemeisteris.

Subscribe
Informuoti apie
guest
1 Comment
Naujausius
Seniausius Įvertinimą
Inline Feedbacks
View all comments
Meškauskienė Diana
Meškauskienė Diana
2018 10 gegužės 11:30

Labai puiku!