blank

Povilas Čaikauskas

Startuoju su savo ilgamečiu šturmanu Tomu Palavinsku, su kuriuo dalyvaujame varžybose nuo pat pirmų startų. Kelintos tai bus varžybos? Jau senokai pametėm skaičių, tačiau patirties niekada nebus per daug ir dalyvaudamas ralyje niekada nenustosi tobulėti, todėl stengiamės dalyvauti, kur tik galime ir kur leidžia finansai. Juodupės ralis nustebina smagiomis trasomis, dalyvių ir žiūrovų gausa, tad tokio renginio praleisti negalėjome. Startuosime BMW automobiliu, tuo pačiu, kuriuo startavome ir pernai, iš esmės jis yra nepasikeitęs, paruoštas sezonui.

Domas Meilus

Startuosime kartu su savo buvusiu mokslų grupioku, mokslų partneriu, panevėžiečiu Tomu Vinskevičiumi, mums tai pirmasis startas tokio tipo varžybose. Mūsų automobilis „Subaru Impreza“. Juodupės ralyje pagrindinis tikslas yra finišas ir patirtis, kito tikslo daugiau neturime. Jei pavyks finišuoti be didesnių gedimų, mus galbūt dar išvysite bent viename iš šių metų mini ralio etapų. Laikas parodys.

Marius Muralius

Startuosime kartu su draugu, panevėžiečiu Pauliumi Rapkevičiumi. Mūsų ekipažui tai pirmasis sezonas ir antrosios varžybos. Patirtis kukli, šturmanui Juodupė bus antrasis ralis gyvenime, man, vairuotojui, – trečiasis, dar trijuose raliuose teko sėdėti šturmano vietoje. Mane ralis traukė nuo mažumės, A lygos varžybų stebėjimas būdavo šventė ir visada norėjosi išbandyti save. Atsiradus šiokių tokių galimybių įsigijau automobilį, pritaikę jį mini raliui bandome dalyvauti varžybose. Šis ralis vyks gimtinėje, todėl jo labiausiai laukiau.

Startuosime BMW E46 automobiliu, jis paruoštas pagal mini ralio reikalavimus, neturime pilnos konfigūracijos lankų, automobilyje sumontuoti sportiniai diržai, sportinės sėdynės, variklio apsauga, o visos kitos detalės gamyklinės. Svajojame apie pilnus lankus, reduktorių su blokiruote ir sportinius amortizatorius, bet visa tai – ateityje.

Pijus Muralius

Pirmą sezoną važiavau su pusbroliu Mariumi Muraliu, bet jis panoro pats išbandyti jėgas prie vairo, tad pernai pasikeitė mano šturmanas. Šią poziciją panoro užimti mano tėtis Raimondas, tad Juodupės ralyje startuosime kartu su juo. Startuosime „Mitsubishi Colt“ automobiliu, kurio važiuoju nuo pat pirmojo starto. Automobilis raliui jau paruoštas, tad tikimės, kad neaplankys techniniai gedimai. Patirties turiu dar nelabai daug, man tai tik trečiasis sezonas, o šios varžybos bus septintasis startas karjeroje.

Tomas Šimėnas

Jau antrą sezoną važiuojame su pandėliečiu Justinu Kiburiu. Abu pradėjome nuo nulio, tad visų subtilybių mokomės kartu. Autosportu domėjomės seniai, buvome žiūrovai, bet praėjusiais metais smalsumas nugalėjo ir nusprendėme patys startuoti. Automobilis senukas, antros kartos „Volkswagen Golf“, ruoštas mūsų pačių rankomis. Nors technika sena, bet patikima ir startui paruošta.

Eitvidas Bačiulis

Ralyje startuoju kartu su tėčiu Audriumi. Tai bus pirmos tokio pobūdžio mūsų varžybos. Daugybę metų esu važiavęs autokroso Aukštaitijos lygoje. Po ilgos pertraukos nusprendėme sugrįžti į rimtesnę lygą, nes buvau labai pasiilgęs autosporto ir norėjome išbandyti kažką naujo ir nepatirto. Startuosime senute „Opel Astra“, kuri turi gilią ir ilgą istoriją, o vienu metu yra buvusi Lietuvos ralio čempionė. Šiuo automobiliu kadaise važiavo garsus Lietuvos ralistas Giedrius Notkus.

Išsamesnius komentarus skaitykite „Gimtajame…“

 

Subscribe
Informuoti apie
guest
1 Komentuoti
Naujausius
Seniausius Įvertinimą
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Katinas
Katinas
2023 7 birželio 16:52

Sėkmės Tomui ir Justinui!!!!

Rekomenduojami video: