Jaunimo-moterų klasėje pergalę išsivežė Ernesta Bliekienė iš Biržų, antrąją vietą laimėjo Matas Bielskis iš Ramygalos, o trečiąją – Gustas Skrebys iš Rokiškio.

M-1600 klasėje pirmasis buvo Osvaldas Pukėnas iš Ukmergės, antrasis – Mantas Gurkšnys iš Utenos, o trečioji vieta atiteko Mariui Kilbauskui iš Zarasų.

M-2000 klasėje Nerijus Baikauskas iš Panevėžio užėmė pirmąją vietą, antras liko Vytautas Strazdauskas iš Bajorų, o trečias –  Vytautas Vainauskas iš Rokiškio.

Open klasėje pirmas buvo Mindaugas Maniušis iš Utenos, antras – Osvaldas Pukėnas iš Ukmergės, trečias – Gytis Strumskys iš Bajorų.

Lengvųjų „bulių“ klasėje pergalė atiteko Gaudentui Kavaliauskui iš Utenos, antras liko Vytautas Vainauskas iš Rokiškio, o trečias – Robertas Strumskys iš Bajorų.

Sunkiųjų „bulių“ klasėje nugalėjo Vytautas Vainauskas iš Rokiškio, antroji vieta atiteko Mantui Šležui iš  Zoknių, o trečioji – Aidui Kandroškai iš Rokiškio.

Tai buvo paskutinis renginys Bajorų trasoje šiais metais, tad automobilių sporto mėgėjams teks kantriai laukti kitų metų kovų.