R. Kilkaus nuotr.

Gausus dalyvių parkas

VšĮ „Kupiškio auto-moto sportas“ ir visureigių klubo „35 coliai“ vadovas Saulius Valiukas džiaugėsi, jog autokroso varžybose rungėsi net 94 dalyviai: „bulių“ kautynėse – 7 automobiliai, visureigių varžytuvėse – 22 ekipažai. Į sezono uždarymą atvyko ir svečių komandos – 26 latviai ir 2 sportininkai iš Rusijos. Tarp dalyvių –  ir rokiškėnai, aršiai kovoję ir pelnę apdovanojimus.

„D-1600“ grupėje prie starto linijos stojo 17 dalyvių. Po visų važiavimų tapo aišku, jog rokiškėnas Justinas Mikalauskas iškovojo antrąją vietą. Jis taip pat varžėsi „D-2000“ grupėje. Čia savo jėgas išbandė 28 dalyviai. J. Mikalauskas ir šiuose važiavimuose džiaugėsi antrąja vieta.

„Open“ klasėje rokiškėnas Žilvinas Lingė iškovojo trečiąją vietą. Šioje klasėje lenktyniavo 11 dalyvių.

Duoklė visureigių ir „bulių“ mylėtojams

Minėtame sporto renginyje lenktyniavo ir visureigiai. Turizmo, TR-1 ir TR-2 klasių atstovai bekelės žiede per balas nardė greta autokroso trasos. Turizmo klasė itin sėkminga buvo rokiškėnų ekipažams: pirmąją vietą užėmė Sigitas Ruželė ir Rytis Potapovas, trečiąją – Gintaras Šimėnas ir Gvidonas Bajorūnas. Iš viso šioje klasėje varžėsi 12 visureigių.

TR1 grupėje trečiąją vietą laimėjo rokiškėnai Mindaugas Indrašius ir Deividas Šiminskas. Jie varžėsi su 4 ekipažais.

TR2 grupėje važiavo 6 visureigiai. Rokiškėnai Vygantas Ališauskas ir Laurynas Ališauskas iškovojo antrąją vietą.

Sezono uždarymo proga buvo surengtos žiūrovų itin pamėgtos „bulių“ kautynės. Lengvųjų „bulių“ grupėje rokiškėnas Vytautas Vainauskas užėmė antrąją vietą.