blank
Lenktynių metu ties vienu posūkių automobiliai tiesiog skraidė. J. Kačerausko nuotr.

Dalyviai startavo M-1600, M-2000, „Open“ ir jaunimo klasėse. Iš viso trasoje varžėsi beveik 30 ekipažų.

Tradiciškai varžybose netrūko efektingų važiavimų, kontaktų ir paskutiniame posūkyje „pabėgusių“ pergalių.

Atkakli kova vyko jaunimo grupėje. Vyrams rimtą konkurenciją surengė merginos. Pirmoji vieta atiteko rokiškėnui Gražvydui Strazdauskui. Antrąją vietą iškovojo Reda Vainauskaitė iš Rokiškio,  trečioji atiteko Indrei Zatarskytei iš Šiaulių.

M-1600 klasėse startavę sportininkai taip pat demonstravo kietą kovą. Nepralenkiamas buvo latvis Elvis Plikšas. Antras atvažiavo Lukas Kovera iš Pakruojo. Trečioji vieta atiteko Šarūnui Gruzinskui iš Anykščių.

Galingesnėje, M-2000, klasėje dominavo biržietis Vytautas Tumasas. Latvis Agnis Jaundalderas liko antras. Rokiškėnui Artūrui Mišeniui atiteko trečioji vieta.

„Open“ klasėje suriaumojo galingiausia technika. Mantas Indrašius iš Rokiškio laimėjo pirmąją vietą. Už nugaros kupiškėnas paliko panevėžietį Arūną Matulį ir biržietį Raimundą Kukenį.