T. Markelevičiaus nuotr.

Varžybose dalyviai startavo M-1600, M-2000, „Open“ ir jaunimo bei moterų klasėse. Sėkmė lydėjo svečius, jie ir susižėrė visus apdovanojimus visose klasėse.

Jaunimo ir moterų klasėje nepralenkiamas buvo biržietis Danas Januševičius. Antroji vieta atiteko Irmantui Buivydui iš Karklėnų (Kelmės raj.), trečioji – šiaulietei Indrei Zatorskytei.

M-1600 klasėje startavę sportininkai taip pat demonstravo kietą kovą. Sėkmė lydėjo Bajorų trasoje puikiai važiuojantį panevėžietį Egidijų Nevulį. Jis už nugaros paliko du šiauliečius – Gražvydą Kielą ir Paulių Jurevičių.

Galingesnėje, M-2000, klasėje dominavo anykštėnas Mykolas Baliaunas. Antrąją vietą iškovojo Nerijus Baikauskas iš Panevėžio, trečiąją – Edvinas Skripkus iš Žagarės (Joniškio r.).

„Open“ klasėje suriaumojo galingiausia technika. Nepralenkiamas buvo panevėžietis Paulius Šniukas. Šioje klasėje rokiškėnų garbę apgynė Žilvinas Lingė – jis iškovojo antrąją vietą. Trečiojoje liko Karolis Petrovičius iš Panevėžio.

Bene didžiausio susidomėjimo sulaukė lengvieji „buliai“. „Kiečiausias“ tarp jų buvo Karolis Steponas iš Radviliškio. Antroji vieta atiteko joniškiečiui Nerijui Petriškiui, trečioji – kupiškėnui Gintautui Banuliui.

Sunkiųjų „bulių“ kategorijoje vėl dominavo važiuotojai iš Šiaulių. Pirmąją vietą laimėjo šiaulietis Tomas Zolubas. Antrąja džiaugėsi Dovydas Kasmauskas iš Kupiškio, trečiąja – šiaulietis Martynas Jarockis.

Prie Dirdų

Rašyti komentarą

avatar
  Subscribe  
Informuoti apie