Varžybose dalyviai startavo M-1600, M-2000, „Open“ ir Jaunimo klasėse. Taip pat į Bajorų trasą išvažiavo ir „bulių kautynių“ dalyviai. Iš viso susirinko net 42 ekipažai.

Tradiciškai varžybose netrūko efektingų važiavimų, kontaktų ir paskutiniame posūkyje „pabėgusių“ pergalių. Atkakli kova prasidėjo jaunimo grupėje. Vyrams nosį šluostė merginos. Rokiškėnė Reda Vainauskaitė iškovojo pirmąją vietą. Antroji vieta atiteko debiutantui Povilui Čižauskui. O ant trečiojo apdovanojimų laiptelio vėl lipo mergina – Ligita Bačiulytė iš Rokiškio.

M-1600 klasėse startavę sportininkai taip pat parodė kietą kovą. Nepralenkiamas buvo Ugnius Pavilonis iš Rokiškio. Vaikinui tai dviguba šventė – debiutas pažymėtas pirmąja vieta. Antras atvažiavo anykštėnas Šarūnas Gruzinskas. Trečioji vieta atiteko Dimitrijui Prokopovui iš Rokiškio.

Galingesnėje, M-2000, klasėje dominavo rokiškėnas Darius Blažys. Didžiausią konkurenciją sudaręs Paulius Baltrukėnas iš Rokiškio liko antras. Svečiui iš Panevėžio Arūnui Matuliui atiteko trečioji vieta.

„Open“ klasėje suriaumojo galingiausia technika. Paulius Šniukas iš Pakruojo su savo VW „Golf“ neturėjo sau lygių, už nugaros palikdamas svečią iš Rygos Martinšą Spikį ir trečioje vietoje likusį rokiškėną Žilviną Lingę.

Bene didžiausio susidomėjimo sulaukė lengvieji „buliai“. „Kiečiausias“ trasoje buvo rokiškėnas Aidas Kandroška. Joniškietis Vidas Bobrovskis liko antras, o rokiškėnas ir vienas iš renginio organizatorių Robertas Strumskys – trečias.

„Šermukšniuko“ taurė iš Bajorų trasos toli neiškeliavo. Ją laimėjo rokiškėnas D. Blažys, nugalėjęs M-2000 klasėje.

 

Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments