J. Kačerausko nuotr.

Keturios stipriausios pirmojo etapo komandos pateko tiesiai į ketvirtfinalį, tuo tarpu 5–12 vietas užėmusios ekipos atkrintamąsias pradėjo nuo aštuntfinalio etapo. Rokiškio „Feniksas“ reguliariajame sezone B diviziono B grupėje tarp 14 komandų užėmė 8 vietą.

Pirmasis atkrintamųjų susitikimas pažymėtas atkaklia kova. Po pirmojo ketvirčio rokiškėnai pirmavo tik 4 taškais – 20:16. Antrasis kėlinys buvo identiškas – komandos šį ketvirtį sužaidė tokiu pat rezultatu – 20:16.

Po ilgosios pertraukos žaidimo svarstyklės nukrypo į šeimininkų pusę. Šie ne tik prisivijo rokiškėnus, bet ir persvėrė rezultatą – 52:54.

Lemiamame kėlinyje „Feniksas“ spurtavo ir šovė į priekį. Panevėžiečių dauguma metimų skriejo pro šalį ir ketvirtajame kėlinyje į mūsiškių krepšį jie sugebėjo įmesti tik 5 taškus.

„Fenikso“ ekipoje rezultatyviausiai žaidė Laurynas Bimba, pelnęs 16 taškų. Karolis Kvedaravičius surinko 14, Rokas Jankūnas – 9, Martynas Bimba – 8, Ernestas Leipus – 7, Justinas Merkys ir Edvinas Slapšys – 6, Linas Kolosovas ir Vidas Ginevičius – 2 taškus.

Atsakomosios rungtynės kovo 16 d. bus sužaistos Rokiškyje. Pergalės atveju rokiškėnų lauktų nelengvas „Jurbarko“ barjeras. Jurbarkiečiai A grupėje užėmė pirmąją vietą ir per 22 rungtynes patyrė tik du pralaimėjimus.

 

Prie Dirdų

Rašyti komentarą

avatar
  Subscribe  
Informuoti apie