Keturračių klasėje pirmąją vietą iškovojo Renatas Jegorovas. R. Jegorovo archyvo nuotr.

Keturračių klasėje pirmąją vietą iškovojo Renatas Jegorovas. Nors šis sezonas sportininkui nebuvo pats sėkmingiausias ir koją kišdavo techniniai gedimai, R. Jegorovas juokauja, kad netrukus apdovanojimams teks ieškoti atskiros patalpos. Veteranų (40+) klasėje trečiąją vietą užėmė Alvydas Auželis, MX1 pradedančiųjų klasėje tokią pat poziciją iškovojo Ernestas Streikus, MX2 pradedančiųjų klasėje antroji vieta atiteko Gediminui Čypui, 750 s/p trečiąja vieta džiaugėsi Mantas ir Rytis Kišūnai, 750 s/p veteranų klasėje nugalėtojų titulu pagerbti Romas Kišūnas ir Steponas Kriaušiūnas.

Apdovanojimų vakare prizai buvo išdalinti ne tik sportininkams, renginio dalyviai galėjo dalyvauti viktorinoje ir laimėti įvairių apdovanojimų bei paragauti „Sėlių taurės“ firminio torto.