Visi rokiškėnai tapo prizininkais. J. Aleksiejaus nuotr.

Anykščiuose vykusiame Lietuvos jaunučių (iki 13 m.) sunkiosios atletikos čempionate puikiai pasirodė trenerio Jono Aleksiejaus jaunimas.

Iki 13 metų sportininkų grupėje visi rokiškėnai iškovojo prizines vietas. Svorio kategorijoje iki 31 kg Domas Pilibaitis užėmė pirmąją, o Adomas Mačiulis – trečiąją vietas.

Pirmąsias vietas laimėjo: Titas Tubelis (svorio kategorijoje iki 46 kg), Šarūnas Jasiukonis (iki 55 kg), Matas Žukauskas (iki 67 kg) ir Domantas Jasudis (iki 76 kg).

Mergaičių grupėje svorio kategorijoje iki 34 kg Urtė Beinorytė užėmė pirmąją vietą, o Ugnė Andriūnaitė – antrąją (iki 38 kg)

Pagal Sinklerio skalę tarp mergaičių antrąją vietą laimėjo U. Beinorytė, trečiąją – U. Andriūnaitė.

Kartu su trylikamečiais varžėsi ir vyresni (iki 17 metų) sunkiaatlečiai. Iš rokiškėnų puikiai pasirodė Nedas Beinorius, iškovojęs pirmąją vietą (iki 46 kg). Pirmąja vieta džiaugėsi ir Airingas Jasaitis (iki 67 kg).

Svorio kategorijoje iki 73 kg Aivaras Žukauskas užėmė antrąją vietą.