blank
J. Kačerausko nuotr.

Pirmieji šįkart į trasas pajudėjo ralio sprinto čempionato dalyviai, po jų prie starto stojo ir ralio čempionato rikiuotė.

Šeštadienį vėl lyderiauja Vaidotas Žala. Tiesa, paaiškėjo, kad V. Žala ir Andris Malniekas vos nepatyrė rimtos avarijos po to, kai važiuodami dideliu greičiu nuskriejo nuo kelio. Ekipažui pasisekė – krūmuose neslypėjo akmuo ar griovys. Priešingu atveju incidentas galėjo būti rimtesnis.

Ekipažas tik apgadino automobilį kosmetiškai. Jį servizo zonoje tuoj pat sutvarkė mechanikai.

Rokiškėnai kol kas važiuoja stabiliai. Nedideli gedimai buvo užklupę „nulinukus“ – Saimoną Daudžvardį ir Liną Brekį. Šiems po vieno iš šuolių nuo tramplyno buvo pažeista išmetimo sistema. Tačiau servizo zonoje gedimas pašalintas.

Dviejų ratų varomoje įskaitoje lyderiauja Justas Tamašauskas su Vaidu Šmigelsku. Tiesa, jie į pirmąją poziciją pašoko gavę „dovaną“ iš kauniečio Giedriaus Firanto ir rokiškėno Mato Valiulio. Šiems penktadienį trečiojo greičio ruožo pradžioje nusisuko pusašis, tad iš varžybų teko pasitraukti.

Ekipažas pasinaudojo „Super rally“ taisykle ir startavo. Servizo zonoje M. Valiulis sakė, jog problemų nekilo, kol kas viskas vyksta pagal planą.

Pavyti lyderius taškų sąskaitą bus sunku, mat maksimaliai jie galės gauti tik 15 taškų. Visgi, skaičiuojant taškus bendroje ralio įskaitoje šie būtų itin svarbūs.

Penktadienį automobilis ne visu pajėgumu dirbo ir kitiems rokiškėnams – Mariui Žiukeliui ir Steponui Kriaučiūnui. Šie ralio trasoje neišvystė viso automobilio pajėgumo. Šiandien ekipažas lekia su vėjeliu.

Rokmelsta
Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments