J. Kačerausko nuotr.

Šalia kalno esančią pakrantę nuklojo žiūrovų minia, kuri paskutinį kartą čia vykstančias automobilių varžybas stebėjo prie gerus ketverius metus. Greito ir azartiško pasivažinėjimo buvo pasiilgę ne tik žiūrovai, bet ir dalyviai, kurių čia susirinko 35.

Beveik vieno kilometro ilgio trasoje varžėsi į septynias klases suskirstyti dalyviai. Jie buvo išskirstyti pagal varančiąsias automobilio ašis ir padangas. Skirtingose klasėse susirungė automobiliai, „apauti“ savadarbėmis dygliuotomis, žieminėmis ir sportinėmis dygliuotomis padangomis. Varžybose panoro dalyvauti ne tik mėgėjai, bet ir automobilių ralio profesionalai.

Greičiausias M1 grupėje (padangos su savadarbiais dygliais) buvo rokiškėnas Matas Valiulis. Antroji vieta atiteko taip pat rokiškėnui  Dariui Valiuliui. Trečiąją iškovojo vienas jauniausių lenktynių dalyvių uteniškis Kajus Samsonas, kuris yra „Samsonas Rally Rokiškis“ vieno iš organizatorių Martyno Samsono sūnus. Tą dieną garsusis lenktynininkas M. Samsonas asistavo savo atžalai.

Šiems prizininkams taures įsteigė „Gimtasis Rokiškis“.

M2 grupėje (padangos be dyglių, priekiniai varomi ratai) greičiausias buvo rokiškėnas Vytauras Valikonis. Antrąja vieta džiaugėsi svečias iš Panevėžio – Almantas Balčėtis. Trečioji atiteko rokiškėnui Mantui Keliačiui.

M3 grupėje (padangos be dyglių, galine ašimi varomi automobiliai) pirmoji vieta skirta rokiškėnui Mangirdui Bajorūnui. Antrąją vietą iškovojo rokiškėnas Marius Žiukelis, trečiąja – Marius Vigėlis iš Duokiškio.

M4 grupėje (padangos be dyglių, visi varomi ratai) sau lygių neturėjo uteniškis Giedrius Druteika. Antroji ir trečioji vietos atiteko rokiškėnams – Gvidonui Bajorūnui ir Martynui Baltakiui.

M5 grupėje (padangos su sportiniais dygliais, priekiniai varomi ratai) greičiausią laiką pademonstravo Karolis Vitas iš Zarasų. Antroji vieta atiteko Rojui Žusinui iš Salako, trečioji – zarasiškiui Mariui Dainiui.

M6 grupėje (padangos su sportiniais dygliais, galine ašimi varomi automobiliai) nepralenkiamas buvo K. Samsonas. Antrąją vietą laimėjo Paulius Kondrotas iš Kauno, trečiąją – M. Žiukelis.

Greičiausioje M7 grupėje (padangos su sportiniais dygliais, visi varomi ratai) nepralenkiamas buvo garsus lenktynininkas Giedrius Notkus iš Panevėžio. Antrąja vieta džiaugėsi M. Valiulis, trečiąja – G. Druteika.

Absoliučioje įskaitoje nepralenkiamu pripažintas panevėžietis G. Notkus.

 

kasyba

Rašyti komentarą

avatar
  Subscribe  
Informuoti apie