blank

Praėjusį penktadienį susitiko Rokiškio „Sparta“ ir Utenos „Utena“. Šiose varžybose rezultatu 9:3 nugalėjo Rokiškio komanda, kurios pagrindą sudaro jaunieji Rokiškio ledo ritulininkai.

Antrose penktadienio rungtynėse susitiko Vilniaus „Banginiai“ ir Rokiškio „Feniksas“. Šiose varžybose neapsieita be kuriozo: vienos iš pertraukų metu ledo arenoje dingo elektra. Nors po kurio laiko elektra buvo vėl įjungta, visgi dėl gedimo liko apšviesta tik trečdalis ledo arenas. Nors buvo svarstyta nutraukti rungtynes, bet sportininkai nusprendė jas pabaigti. Šiose varžybose įspūdingu rezultatu 15:0 savo pranašumą įrodė Vilniaus „Banginiai“.

Sekmadienio vidurdienį ledo arenoje susitiko Vilniaus „Banginiai“ ir Rokiškio „Feniksas-2“. Šiose varžybose įtampos taip pat nebuvo, rezultatu 16:2 nugalėjo „Banginiai“.

Lygoje šią savaitę laukia trys susitikimai. Šiandien, 19.00 val. susitiks Rokiškio „Feniksas-2“ ir Utenos „Utena“, vasario 3 d. (penktadienį) 20.00 val. – Rokiškio „Sparta“ ir Juodupės „Juodupė“, vasario 4d. (šeštadienį) 13.30 val. susigrums Juodupės „Juodupė“ ir Utenos „Utena“.

Šeštadienį 11.00 val. vyks ir NVLRL U15 varžybos, kuriose jaunieji Rokiškio sportininkai susitiks su Vilniaus „Hockey Punks“.

blank
Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Rekomenduojami video: