"300 ežerų" ralio logotipas.

 

Rugpjūčio 12–13 d. Visagine ir Zarasų rajone vyks „300 ežerų“ ralis. Jame dalyvaus ir mūsų rajono sportininkas Virginijus Daudžvardis. Jis vairuos automobilį „Opel Kadett“, o ekipažo šturmanu bus Dainius Sviderskis.

Mūsiškis sportininkas šiemet gina Kauno klubo garbę. Iš šių lenktynių tikisi, žinoma, pergalių. Savo sirgaliams lenktynininkas linki gerų akimirkų stebint įspūdingus sportininkų pasirodymus.

O kur patyręs lenktynininkas V. Daudžvardis pats stebėtų ralį, jei būtų žiūrovas rokiškėnas? Jis pataria atvykti prie pirmųjų greičio ruožų Gražutės miške, netoli Zarasų. Taip pat vertėtų nuvykti į Visaginą, kurio stadione įrengtas dirbtinis tramplinas, ir sportininkai pademonstruos įspūdingų skrydžių automobiliais. Artimiausia nuo Rokiškio vieta, kurioje bus galima pasižiūrėti lenktynes – „SS-7;9“ greičio ruožas netoli Dusetų (Zarasų r.). Jame ralio automobiliai važiuos žvyrkeliu. Šiame ruože lenktynininkai startuos rugpjūčio 13 d. 13.15 val., o paskutinis automobilis, numatoma, finišuos 14.45 val. Siekiant užtikrinti dalyvių ir žiūrovų saugumą, aplinkiniai keliai iš anksto bus uždaryti, todėl norintieji stebėti varžybas į greičio ruožo prieigas turės atvažiuoti gerokai anksčiau, nei bus duotas startas. V. Daudžvardis patarė į greičio ruožo prieigas atvykti ne vėliau kaip 1,5 val. iki pirmojo automobilio starto. Tuomet dar pakaks laiko išsirinkti patogesnę stebėjimo vietą. Pavėlavusiesiems iki trasos teks kulniuoti pėsčiomis. Be to, lenktynininkas primena žiūrovams netampyti likimo už ūsų, būti atsargiems ir paisyti trasą prižiūrinčių asmenų reikalavimų.

 

Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Rekomenduojami video: