RRMT kalbėjo apie save, pasakojo, kaip dirba, supažindino su savo ir Lietuvos moksleivių sąjungos (LMS) veikla.

Kaip sekėsi tokiame renginyje, klausėme Marijos Lekandraitės, RRMT vadovės: „Puiki patirtis. Visi buvome pasidabinę šypsenomis. Jautėmės laimingi. Dirbome kaip komanda ir palaikėme vieni kitus. Džiaugiamės, nes dėmesio sulaukėme daug, ne tik iš moksleivių, bet ir iš suaugusiųjų. Pas mus užsuko net mažų vaikų. Juk tai mūsų pamaina. Bendravome su jais, džiaugėmės juos sudominę.“

RRMT dėkoja rėmėjams: „Intelektualiems kompiuteriams“, kurie rūpinosi skrajutėmis, Visuomenės sveikatos biurui, paskolinusiam palapinę, ir „Gimtajam Rokiškiui“, rašiusiam ir skelbusiam apie mus.

RRMT kalbino praeivius. Klausė jų nuomonės apie jaunimą, domėjosi, kokias jaunimo problemas jie mato. Į eterį pakliuvo ir Rokiškio rajono meras Ramūnas Godeliauskas, Seimo nariai Vidmantas Kanopa ir Jonas Jarutis, taip pat geriausias šalies matematikos mokytojas Arvydas Uldinskas ir Rokiškio jaunimo centro direktorė Inga Vagonė bei kt. Ko jie ir kiti rokiškėnai linki jaunimui, ar sunku būti mokytoju, kokios jaunų žmonių problemos ir pan.? Sužinokite RRMT „Facebook“ ar „Instagram“ paskyrose.

RRMT inform.

 

Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Rekomenduojami video: