blank
15min.lt nuotr.

Sėlos rytinės apygardos vienmandatėje paaiškės, kurį iš dviejų politikų  mūsų kraštas nori matyti Seime: socialdemokratą Vidmantą Kanopą ar save išsikėlusį Raimundą Martinėlį.

Keturias dienas trukusiame antrojo turo išankstiniame balsavime (įskaitant balsavimą spec. paštuose) rinkėjai buvo kiek vangesni nei pirmajame ture. Sėlos rytinėje apygardoje savo balsus atidavė 7,96 proc. rinkėjų (pirmajame ture – 8,44 proc.). Mažesnis aktyvumas buvo visoje šalyje – 7,34 proc. (pirmajame ture – 7,39 proc.).

Sėlos rytinėje apygardoje per išankstinį balsavimą ir balsavimą spec. paštuose aktyviausi buvo Skemų (20,09 proc.) ir Respublikos (17,15 proc.) apylinkių rinkėjai. Mažiausias aktyvumas – Čedasų ir Laičių (Kupiškio r.) rinkimų apylinkėse (atitinkamai 1,20 ir 1,52 proc.).

Šalyje antrajame ture per išankstinį balsavimą ir spec. paštuose per visą laikotarpį aktyvumo lyderiai nesikeitė – Senamiečio–Žvėryno (14,19 proc.) ir Centro–Žaliakalnio (12,70 proc.).

Balsavimas namuose vyksta penktadienį ir šeštadienį. Pakartotinio turo pagrindinę balsavimo dieną (spalio 25 d.) rinkimų apylinkės dirbs nuo 7 val. ryto iki 20 val. vakaro. Pirmųjų rezultatų tikimasi sulaukti prieš 21 val.

Sekite „Gimtąjį..“. Internetinėje svetainėje skelbsime sekmadienio rinkimų naujienas, o po 20 val. – operatyviai gaunamus  balsavimo rezultatus.

Rokmelsta
Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments