Rinkimų rezultatas – reikalingas pakartotinis balsavimas. Pakartotiniame balsavime dalyvaus
Vidmantas KANOPA ir Raimundas MARTINĖLIS.

 Robertas BALTRŪNASDalia JANULIENĖJonas JARUTISVidmantas KANOPADanielius KUPRYSRaimundas MARTINĖLISJulius PANKAIrmantas TARVYDIS
1. J. Tumo-Vaižganto75631082404922030150
1. Adomynės718023163478
2. Senamiesčio78811202747623134181
2. Antazavės149427015311111
3. Mikrorajono55471012335216718121
4. J. Tūbelio87961653185420621182
5. Biliūnų722899536
5. Respublikos99441393176226031190
6. Bajorų2165468928791751
6. Juodpėnų4942171422314
7. Čedasų108102347218
8. Kavoliškio329280108511371288
9. Skemų62731462735852
10. Laičių41311881656
10. Žiobiškio161921371557821
11. Kazliškio15613312163736
12. Migonių43221961036
12. Konstantinavos56162141255
13. Naivių515821712610
13. Obelių2220459738521231
14. Pandėlio46368317454771875
14. Noriūnų30201575543451727
15. Juodupės27268610556115950
16. Rudilių2344161113413
16. Juodupės kaimiškoji1820528621641233
18. Skapiškio86985720261420
18. Lukštų5510423310013
19. Jūžintų3010385516331123
20. Laibgalių4010307119291228
21. Sėlynės101214211120150
21. Šepetos1717924924642218
22. Kamajų121227511065043
22. Šimonių10862301636812
23. Virbališkių62559131906
23. Aukštakalnių591950619314
24. Duokiškio731531913118
25. Kalvių7111835613231
26. Salų9520521027537
27. Kriaunų121433291324825
28. Lašų15417261221014
29. Kairelių461828182037
30. Pakriaunių43118192537
31. Aleksandravėlės15817161215
34. Obelių23245810840561355
35. Suvainiškio81112076125
37. Sriubiškių7228181081026
38. Lailūnų65114498420
40. Panemunio963530913415
41. Stoties127265222145619
42. Panemunėlio111615331461324
Robertas BALTRŪNASDalia JANULIENĖJonas JARUTISVidmantas KANOPADanielius KUPRYSRaimundas MARTINĖLISJulius PANKAIrmantas TARVYDIS
Viso balsų už kandidatą96790823893413112327434381940
Viso balsų:13921
Prie Dirdų
Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments