Prasidėjo išankstinis balsavimas. „Esu tvirtai apsisprendęs ir dėl prezidento, ir dėl Europos parlamento“, – sakė savo valią pareiškęs Romaldas Vilkas. A. Minkevičienės nuotr.

Rinkėjai savo valią gali pareikšti penkias išankstinio balsavimo dienas (gegužės 20–24 d.) savivaldybės I a. salėje nuo 8 iki 20 val. Per dvi balsavimo valandas pirmadienį Rokiškio savivaldybėje balsavo kiek daugiau nei 39 rinkėjai.

Balsavimas spec. punktuose vyks trečiadienį ir ketvirtadienį, turintieji teisę balsuoti namuose savo balsą atiduos penktadienį ir šeštadienį. Pagrindinis balsavimas – rinkimų dieną – gegužės 26-ąją.

Šalies vadovą renkame iš dviejų kandidatų – Ingridos Šimonytės ir Gitano Nausėdos, EP rinkimuose dalyvauja 16 sąrašų, dviejuose jų – du kandidatai iš Rokiškio: su „Lietuvos laisvės sąjunga (liberalais) kandidatuoja rajono tarybos narys Gintaras Girštautas (rinkimų sąraše Nr. 11), su „Tvarkos ir teisingumo“ partijos sąrašu – tarybos narys Robertas Baltrūnas (rinkimų sąraše Nr.9). Lietuvos kvota EP– 11 mandatų.

azija

Rašyti komentarą

avatar
  Subscribe  
Informuoti apie