Pergalę švenčia naujasis meras Ramūnas Godeliauskas. A.Minkevičienės nuotr.

Įtampa, džiaugsmas ir šermenų veidai

Kovo 17 d. apie 21 val. pasirodę pirmieji mažesnių apylinkių balsavimo rezultatai buvo palankesni A. Vagoniui, bet skirtumas tarp konkurentų buvo labai menkas. Sulaukus beveik pusę rezultatų ir gavus Juodupės miestelio apylinkės balsavimo duomenis, ekrane buvo absoliuti lygiava: abiem kandidatams – po 50 proc. Net imta svarstyti, kaip būtų, jei kandidatai surinktų vienodą balsų skaičių. Tačiau to neprireikė. R. Godeliausko štabe vis dažniau ir garsiau skambėjo šūksniai bei plojimai, nes jo persvara vis augo. Vis dėlto įtampa tvyrojo beveik iki paskutinės minutės, nes skirtumas buvo pažeidžiamas: svyravo tarp 200–300 balsų.

Ilgiausiai laukta Skemų apylinkės rinkėjų ir paštu pristatytų balsų. Dalį jų paskelbus, nebeliko abejonių – pergalė – R. Godeliausko, o rajonas ketveriems metams turės naują merą. Rinkimų rezultatų R. Godeliausko štabe laukė ir jam palaikymą išreiškusių socialdemokratų bei konservatorių Rokiškio skyrių lyderiai Tadas Barauskas ir Andrius Burnickas.

Pergalę švęsti pasirengę laimėtojo štabo nariai ir svečiai neabejojo – pasveikinti naujojo mero atvyks ir pralaimėjimą patyręs dabartinis rajono vadovas A. Vagonis. Juk politikoje nuo seno galioja nerašyta tradicija pasveikinti su gėlių puokšte laimėjusį konkurentą. A. Vagonis su palyda atvyko, bet į R. Godeliausko štabą nėjo, ranką varžovui paspaudė gatvėje. A. Vagonio štabe, kaip pasakojo drauge rinkimų rezultatų laukę politikai, tvyrojo „pakasynų“ nuotaikos. Ironizuota, jog A. Vagonis rinkėjų viešai prašė jį „nukryžiuoti“, tai šie jį ir „nukryžiavo“, mažiausia ketveriems metams išstumdami į paraštę. Tiesa, jis į naująją rajono tarybą pateko drauge su dviem savo komiteto nariais.

Rinkimus laimėjęs R. Godeliauskas ir jo komitetas „Vieningi su Ramūnu Godeliausku“ dabar turi keturis rajono tarybos mandatus. Tiek pat, kiek ir jį antrajame ture parėmę socialdemokratai bei konservatoriai. Iki tarybos daugumos jiems trūksta mažiausiai vieno mandato. Bet apie tarybos dėliones ir pokyčius – kituose „Gimtojo…“ numeriuose.

Rinkimus pralaimėjęs dabartinis meras Antanas Vagonis rinkimus laimėjusį Ramūną Godeliauską pasveikino šykščiu rankos paspaudimu gatvėje.  A. Minkevičienės nuotr.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Ramūnas GODELIAUSKASAntanas VAGONIS
J. Tumo-Vaižganto470488
Senamiesčio488404
Mikrorajono 426401
J. Tūbelio 474514
Respublikos397439
Bajorų 179194
Čedasų2838
Kavoliškio 405199
Skemų 102178
Žiobiškio97108
Kazliškio64110
Konstantinavos 2646
Obelių180133
Pandėlio310197
Juodupės 362241
Juodupės kaimiškoji 169181
Lukštų4062
Jūžintų 16185
Laibgalių 116119
Sėlynės3581
Kamajų11574
Aukštakalnių6760
Duokiškio 4758
Kalvių10152
Salų 8163
Kriaunų 7499
Lašų 4151
Kairelių4444
Pakriaunių 2058
Aleksandravėlės941
Antanašės 5672
Obelių103125
Suvainiškio1653
Sriubiškių5751
Lailūnų 2664
Panemunio6247
Stoties146120
Panemunėlio11950

17
Rašyti komentarą

avatar
13 Comment threads
4 Thread replies
16 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
16 Comment authors
PilietisAmirazitastasiusuntanas Recent comment authors
  Subscribe  
Naujausius Seniausius Įvertinimą
Informuoti apie
Amira
Amira

Rokiskis mokejo pasirinkti geresni. SEKMES

stasius
stasius

Dabar vagonis gales masinytes vogti arba uzdarbiauti kabakuose grodamas

Loreta
Loreta

Na tikiuosi kad gyvensim kaip Druskininkuose, miestas bus gražus, patrauklus… Investicijas meras Godeliauskas pritrauks visas į Rokiškį. Jeigu geras derybininkas bus ir mokės pramušti pinigus Rokiškio ir žmonių naudai tai ir okei. Visų žmonių svajonė dirbti , uždirbti. Jei gyvensim geriau tai ir meras bus geras.

Rokas
Rokas

O dabar ant ko pils purvą Minkevičienė??? Nebeliko mūzos ….

untanas
untanas

Ant Roko

painiava
painiava

Sekėme kandidatų rezultatus. Kad būtų kuo įmanoma nepatogiau, po kandidatų nuotraukomis patalpinti ne jo, bet kolegos surinkti balsai. Atsirinkome, viskas gerai. Bet…Viskas žmonių patogumui, kaip sakoma…

zita
zita

man atrodo ,kad laikraštis aplamai nepakankamai informatyvus ?

penCYNIKAS
penCYNIKAS

Pagaliau keli simtai pensininku palengvino darba ir rajono laikrasciui nebereiks stovet prie Vagonio su zvake gales daugiau demesio skirt grafaiciu sukneliu aprasymui Sekmes telaimina ji Dievas gerinant musu gyvenima .

Rokiskis
Rokiskis

Nekazka manau nors ir nebalsavau bet Ramunas netas zmogus kuris daugiau padaris del zmoniu pas ji yra kiti planai is kiek instituciju jis pabeges ? Tai stt ar vagystes ir t.t. Nepatikimas
( senas mentu kisininkas 🙂 )
Sekmes merui tikiuos kad klistu labai tikiuos

Pilietis
Pilietis

Žiūrint į tamstos rašybą, baisiau nei baisu. Kad jau taip daug „žinai“, gal paporinsi iš kelių gi institucijų jis yra pabėgęs, pasakoriau?

Egidijus
Egidijus

Nu pagaliau naujas meras Ačiū tau dieve

Gėda
Gėda

Viešpatie, jeigu negalite laiku ir tvarkingai teikti ir atnaujinti gaunamos informacijos, gal išvis nieko nepublikuokite. Graudu žiūrėti.

zita
zita

pasirodo ne aš viena tai pastebiu,o gal klystame,kas akivaizdu..?

LinaM

Sveikinimai naujajam merui Ramūnui!!!Sėkmės darbuose

Lina
Lina

Antanai Vagoni tu buvai ir liksi musu meru! Tu geriausias! Lai atsiveria tau nauji horizontai ir naujos pergales!!!

Vida
Vida

Valio, pagaliau nauji pavasariniai vėjai Rokiškyje! SĖKMĖS RAMŪNAI!

Slaptas
Slaptas

Tai nauja merą turim?