G. Stočkienės nuotr.

Pirmąją vasaros dieną Juozo Keliuočio viešosios bibliotekos Pauliaus Širvio kiemelyje vyko iššūkio „Vasara su knyga“ sutiktuvės.

Prie bibliotekos, kaip ir kasmet, iškelta vėliava su užrašu „Vasara su knyga“. Ji kabos iki pat rudens, rugsėjo 1-osios.

2022 m. į skaitymo skatinimo akciją „Vasara su knyga“ įsitraukė per 30 tūkst. žmonių iš visos Lietuvos. Jau aštuntus metus vykstantis iššūkis pritraukia ir daugybę rokiškėnų – kaip sakė bibliotekininkės, kraštiečiai yra aktyvūs skaitytojai, todėl ir šiemet jie kviečiami aktyviai dalyvauti iššūkyje ir vasarą pradėti su knyga. Vaikai, paaugliai, suaugusieji raginami prisijungti prie šio prasmingo laisvalaikio iššūkio ir pasakyti sau: „Skaitymas man tinka.“

Dalyvauti vasaros skaitymo akcijoje paprasta: reikia užsiregistruoti svetainėje www.vasarasuknyga.lt ir perskaityti penkias knygas. Štai kokias užduotis teks įveikti nusprendusiems priimti iššūkį: perskaityti knygą, kurios pavadinime minimas vietovardis, kuri buvo ekranizuota, fantastinę knygą, negrožinę knygą, knygą apie laisvę.

Renginyje dalyvavo ir skaitovai, jie skaitė poeziją, šventinę popietę vainikavo Skemų socialinės globos namų kapelos „Skemena“ koncertas.

Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Rekomenduojami video: