Gabrielė Butkevičiūtė po išleistuvių valso.G. Butkevičiūtės asmeninio archyvo nuotr.

Rokiškėnės Gabrielės Butkevičiūtės svajonės – ambicingos – sukurti savą ekologiškos kosmetikos liniją. Tam žengti pirmieji žingsniai – mergina studijuoja biotechnologijas.

Laimė mėgsta tylą G. Butkevičiūtė kryptingai siekia savo svajonių bei tikslų. Ji – Vytauto Didžiojo universiteto antro kurso biotechnologijų studentė. Baigusi mokslus mergina galės dirbti su medžiagomis, iš kurių kuriami nauji produktai. Gabrielės specialybė glaudžiai susijusi su jos svajone įkurti savo ekologiškos kosmetikos liniją. Tačiau paklausta, kokius produktus kurtų konkrečiai, ji linksmai atsako: „Laimė mėgsta tylą, o viską išpasakodama galiu ją atbaidyti.“ Studentė domisi kosmetika, planuoja lankyti makiažo kursus ir tobulėti šioje srityje. Beje, ji ir pati  tampa makiažo modeliu, kai prireikia. Dar vienas jos pomėgis – šokiai. Besimokydama vidurinėje mokykloje Gabrielė išbandė sportinius šokius, aerobiką. Jos teigimu, judėjimas muzikos ritmu puikiai atpalaiduoja, nuramina ir suteikia energijos. Šokio Gabrielė nemetė ir pradėjusi studijas – laisvalaikiu lanko Lotynų Amerikos šokių pamokas, o ateityje norėtų išmėginti ir gatvės šokius.

Patarimai G. Butkevičiūtė domisi natūralios kosmetikos produktais, žino nemažai būdų, kaip puoselėti plaukus, odą bei nagus, tad savo patarimais ji dalijasi su „Gimtojo…“ skaitytojais. Plaukų augimą skatina ir atgaivina kaukė: reikia alyvuogių bei ricinos aliejaus (santykiu 2:1) ir vieno kiaušinio trynio. Viską sumaišyti, įtrinti plaukus ir, palaikius apie valandą, gerai išskalauti šampūnu. Rezultatai pastebimi kaukę naudojant reguliariai, 3–4 kartus per mėnesį. Mišrios ir riebios odos savininkėms Gabrielė pataria veidą šveisti kas savaitę, sausaodėms – kas dvi. Jos išmėgintas receptas yra toks: šaukštas sodos, šaukštas medaus ir truputis šviežiai spaustų citrinos sulčių. Nušveistą odą būtina patepti drėkinamuoju kremu.

Studentė pataria nepamiršti rankų: jų odą retkarčiais nušveisti kavos tirščiais. Norinčioms turėti stiprius ir žvilgančius nagus Gabrielė siūlo išmėginti migdolų aliejų. Nedidelį jo kiekį įmasažuoti į nagų plokšteles ir šią procedūrą kartoti bent 2–3 kartus per savaitę. Rezultatus pastebėsite po mėnesio.

Dovilė STUKAITĖ

Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Rekomenduojami video: