Simona Puidokaitė. Asmeninio archyvo nuotr.
Simona Puidokaitė. Asmeninio archyvo nuotr.

Kraštietė Simona Puidokaitė šiuo metu tikriausiai žygiuoja kokiu nors podiumu demonstruodama pasaulinių mados namų kūrinius. Veidą papuošia šypsena, kai šios merginos fotografijas pamatau užsienio portaluose, žurnaluose. Tačiau tai nėra istorija apie merginą iš mažo miestelio, kuriai pasisekė. Ne. Tai apie jaunos moters, kuri viską pasiekė atkakliu darbu, gyvenimą. Simona, dirbdama greit kintančioje ir griežtoje industrijoje, sugeba išlikti pozityvi, kritiška ir atvira gyvenimui. Kaip ji tapo modeliu ir ko šis darbas ją išmokė, skaitykite šiame interviu.

Simona Puidokaitė. Asmeninio archyvo nuotr.
Simona Puidokaitė. Asmeninio archyvo nuotr.

 – Kada ir kaip atsidūrei mados industrijoje?

– Viskas prasidėjo prieš ketverius metus. Buvau pastebėta atrankos metu, kurią vykdė „Vilnius Models“ agentūros savininkė Svajūnė Jackūnaitė, ieškodama naujų veidų.

 – Ar būti modeliu buvo Tavo siekis?

– Atvirai pasakius, tai nebuvo mano gyvenimo siekis, bet giliai širdyje turėjau kažkokį norą, nes buvau skatinama artimiausių draugių, jų žodžių, kad tikčiau būti modeliu. Pačiai niekad nebūtų šovę į galvą save išbandyti mados pasaulyje.

– Mes kartu lankėme tą pačią mokyklą, atsimenu, Tu visuomet buvai atsargi, nesistengdavai kokiais nors būdais pelnyti kitų dėmesio. Tad ar prireikė ką nors pakeisti savyje, kad galėtum drąsiai žengti podiumu?

Simona Puidokaitė. Asmeninio archyvo nuotr.
Simona Puidokaitė. Asmeninio archyvo nuotr.

– Tam, kad išdrįsčiau žengti podiumu, reikėjo perlipti didžiulius asmeninius barjerus. Nebuvau iš tų merginų, kurios tryško pasitikėjimu savimi. Pirmieji kartai kėlė labai daug baimės, galvojau kažkas nepavyks, nesugebėsiu, atrodysiu kvailai. Vėliau prasidėjo kelionės, žengdama užsienio šalių podiumais, išgirsdavau vis daugiau pagyrimų, girdimi plojimai skatino labiau atsiskleisti, parodyti savo asmenybę, išskirtinumą. Galop visiškai išnyko nepasitikėjimas bei jaudulys.

Simona Puidokaitė. Asmeninio archyvo nuotr.
Simona Puidokaitė. Asmeninio archyvo nuotr.

– Žodis „modelis“ girdimas dažnai. Bet tai nėra tik žodis ar apibūdinimas. Tai yra darbas. Ką reiškia būti modeliu?

– Modeliu būti nėra nei sunku, nei lengva, tiesiog tinki tam arba ne. Privalai turėti tokių savybių, kurių reikia šiam darbui, visa kita yra ištobulinama per praktiką. Darbo aplinkybės ne visoms priimtinos. Ne veltui dauguma merginų, vos pabandžiusios, nusprendžia, kad tai skirta ne joms, ir kiekviena turi savų priežasčių. Daug merginų negali ištverti namų, šeimos ilgesio, kitoms per sunku ilgas valandas pozuoti ir kantriai dirbti siekiant optimalaus rezultato. Jau turiu daug patirties, todėl dabar mėgaujuosi kiekviena darbo diena. Negalėčiau išskirti, kas man lengva ar sunku, laisvai jaučiuosi ir greitai prisitaikau prie kintančių situacijų. Ko gero, sunkiausia būna madų savaitėse, būtent tada tenka labai intensyviai dirbti, nelieka laiko net miegui. Pasiruošimas šou trunka ilgas valandas, o tarp jų dar tenka spėti apsilankyti dizainerių rengiamose atrankose. Norint būti sėkmingu modeliu, reikia daug dirbti, o kaip žinia, lengvų darbų nebūna.

Daugiau – šios savaitės “Gimtajame…”

Subscribe
Informuoti apie
guest
2 Komentarai
Naujausius
Seniausius Įvertinimą
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Erika
2016 5 liepos 13:52

Didžiuojamės ir džiaugiamės pasiekimais!:)

Vilniusmodels Management
Vilniusmodels Management
2016 4 liepos 22:51

Simona , esi nuostabi asmenybė ! Didžiuojuosi , jog esi Vilniusmodels Management šeimos nare! Kuo didžiausios sėkmės tau !!!!

Rekomenduojami video: