Seserys kraštietės muzikantės Justina (dešinėje) ir Simona Zajančauskaitės kviečia į klasikinės muzikos festivalį. Redakcijos archyvo nuotr.

„Šiais metais festivalis skiriamas Lietuvos ir Pirmojo pasaulinio karo pabaigos šimtmečiams paminėti. Vyks edukaciniai koncertai, kuriuos vaikams atveš patys muzikai“, – sakė S. Zajančauskaitė. Jos žodžiais, tai puiki proga atsigręžti į Lietuvos kompozitorių ir poetų kūrybą, nacionalinį instrumentą. „Taip pat atsispindės įvairialypė dvidešimtojo amžiaus muzika – nuo naujoviškų sąskambių, kino muzikos iki rokenrolo“, – teigė Simona. (Rokiškiui, kaip Lietuvos kultūros sostinei, skirtas seserų rengiamas festivalis numatytas kitais metais.)

Organizatorės tradiciškai vėl pasiūlys parodą. Šiemet žiūrovų laukia fotografo Šarūno Mažeikos skaitmeninė paroda „LT 365“. Ji leis kiekvienam iš mūsų pažvelgti į Lietuvą iš paukščio skrydžio, prisiliesti prie saulėtekio, basomis vaikščioti po rasotą žolę, nosimi pajusti pirmąsias snaiges ir matyti vėjo į tolumą nunešamus rudens auksinius lapus“, – sakė organizatorės. Koncertai vyks ir Rokiškio dvare, ir Kultūros centre. Visi jie – nemokami. Kaip esame įpratę – koncertuose skambės gražiausia klasika (ir ne tik), o ją atliks jauni, bet jau nemažai pasiekę muzikos talentai.

(Daugiau – antradienio „Gimtajame…“)

Prie Dirdų

Rašyti komentarą

avatar
  Subscribe  
Informuoti apie