blank
Organizatorių nuotr.

Antradienį 18 val. Klaipėdos dramos teatro spektakliu „Elzės žemė“ (režisierius Povilas Gaidys) Rokiškyje prasideda XXXV profesionaliųjų teatrų festivalis „Vaidiname žemdirbiams“. Klaipėdos dramos teatras už Eimunto Nekrošiaus režisuotus „Kalės vaikus“ pernai laimėjo pagrindinę festivalio premiją. Todėl tradiciškai nugalėtojas ir pradės festivalį.

„Galit ginčytis, bet parodykit man dar ką nors, kas suvadintų čia geriausius Lietuvos scenos menininkus, didžiąją dalį miesto, jo apylinkių ir bemaž mėnesiui užkrėstų teatru, kurio pažiūrėti netingi atvažiuoti ir pulkeliai panevėžiečių, uteniškių, zarasiškių, kupiškėnų ir kitų kitokių. Ir ne kokių lengvo turinio „balabaikų“ paklausyti ar pažiūrėti, o naujausių ir geriausių spektaklių, dažniausiai prieš kelis ar keliolika mėnesių sukurtų“, – sakė Rokiškio liaudies teatro režisierius, šių metų festivalio žiuri pirmininkas Eligijus Daugnora, klausiamas apie „Vaidiname žemdirbiams“ svarbą Rokiškiui.

Laukia 22 spektakliai

Į kelis spektaklius bilietai iššluoti pagal paraiškas. Pirmą kartą festivalio istorijoje bus rodomas spektaklis kūdikiams – Klaipėdos jaunimo teatro „Čia aš, čia tu“. Be to, pagrindinė premija už geriausią festivalio spektaklį suaugusiesiems bei geriausią spektaklį vaikams padidėjo 500 eurų, ir nugalėtojai gaus po 3500 eurų. Šiek tiek didėja ir kitos festivalio tradicinės premijos.

Išsamiau skaitykite „Gimtajame…“

Rokmelsta
Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments