Fototakas.lt nuotr.

Vestuvės 2019 – pagal kinų horoskopą – kiaulės metai. Taigi kiaulė taupyklė bus kaip niekad geriausia dovana, kaip ir dovana vokelyje – užtikrintas pasirinkimas jaunųjų poreikių laisvei ir pirmai pradžiai. Metai palankūs ir finansininkams ir inteligentams, mat šie metai paskelbti prezidento Antano Smetonos metais. Taigi galima drąsiai teigti, kad tarpukario stilius kadre ir filme bus on top, o keptas paršelis – bus stalo generolas. Princesės ir kiauliaganio duetas net ir pasakose turi savo žavesio bei prasmės. Kadangi vestuvių fotografo ir video operatoriaus misija kalbėti ir pasakoti vaizdais bei nuotaikomis apžvelkime realias galimybes renkantis Jums artimas ir palankias datas:

Sausis – rekomenduojamos dvi pirmosios mėnesio savaitės, dėl palankesnių oro sąlygų ir saulėlydžių sniego apsuptyje. Sniego burtai ir turtai gali tapti nuostabia pasaka, kurią gali lydėti rogės, kailiai, arkliai, dalinimasis vienu karštu puodeliu arbatos, šilti apsikabinimai. Vykstančios vestuvės 2019 išpildys žiemos norus ir pasirodys spindinčios ledo, sniego spalvų ir nuotaikos dermė bei kontrastai.
Video operatorius ir vestuvių fotografas rekomenduoja:

sausio 4 d., penktadienis.
sausio 5 d., šeštadienis.
sausio 6 d., sekmadienis. Trijų karalių diena.
sausio 11 d., penktadienis.
sausio 12 d., šeštadienis.

Vasaris – meilės mėnuo, todėl vestuvėms tinka visos dienos.  Vasario mėnesio pūgos arba jos efektas gali tapti tikra euforija kadre. Tinkama net medžioklės nuotaika ar užgavėnių maskaradas. Bėje, garsusis Venecijos karnavalas, kuris kaip tik tuo metu šurmuliuos Venecijoje, gali tapti nuostabi ir paslaptinga Jūsų kuriamos šventės vinimi ar inspiracija. Profesionalus vestuvių fotografas ir video operatorius žinoma siūlys rinktis stipriausiai meilę simbolizuoti tinkančią 14-ąją mėnesio dieną.

vasario 14 d., ketvirtadienis. Šv. Valentino diena.
vasario 16 d., šeštadienis. Lietuvos valstybės atkūrimo diena.
vasario 22 d., penktadienis.
vasario 23 d., šeštadienis.

Kovas – pirmąjį pavasario mėnesį labai daug palankių datų, kurios tinka vestuvėms. Profesionalus vestuvių fotografas ir video operatorius ir  kiti specialistai rekomenduoja kovo 3-ąją ir kovo 8-ąją. Pirmoji data, ypač tinka, jei bent vienas iš jaunavedžių yra susijęs su rašymu, nes tą dieną švenčiama Tarptautinė rašytojų diena. O juk meilės laiškai rašomi ne tik plunksna ir ne tik Šekspyro laikais. Kovo 2-3 dienomis Kaziuko mugė, tam tiktų etno spalvos ir riestainių karoliai, o ir jomarko šurmulys būtų į temą. Kovo 8-oji, puikus pasirinkimas, nes jaunąjai tektų dvigubas dėmesys ir tulpių jūra.

kovo 1 d. penktadienis.
kovo 2 d., šeštadienis. Šv. Kazimiero diena.
kovo 3 d., sekmadienis. Rašytojo diena.
kovo 8 d., penktadienis. Moters diena.
kovo 9 d., šeštadienis. Pavasario šauktuvės.
kovo 10 d., sekmadienis. 40-ies paukščių diena.
kovo 15 d., penktadienis.
kovo 16 d., šeštadienis. Knygnešio diena
kovo 22 d., penktadienis.
kovo 23 d., šeštadienis.
kovo 29 d., penktadienis.
kovo 30 d., šeštadienis.

Balandis – specialistai santuokos įregistravimui siūlo rinktis antrąją mėnesio pusę. Tuomet jau sruvena upeliai, gamta bunda, o pavasario nuojauta tvyro ore. Spindesio ir nuotaikos gamta pažers pati. Pastiprinimui galime prisišaukti paukščius, lašus, atviras, kaip pasaulis duris, langus ir lengvus, permatomus, plazdenančius efektus. Todėl profesionalus vestuvių fotografas ir video operatorius rekomenduoja rinktis:

balandžio 19 d., penktadienis.
balandžio 20 d., šeštadienis. Kinų kalbos diena
balandžio 26 d., penktadienis.
balandžio 27 d., šeštadienis. Medicinos diena. Grafinio dizaino diena.

Gegužė – šis mėnuo ekspertų teigimų turi daug santuokai tinkančių datų. Jis tarsi vainikuotas motinystei ir džiaugsmui. Sprogstančių pumpurų ir žiedų fone kuriamos nuotaikos ir kompozicijos. Vainikų pynės, supynės, margos juostos plevenančios vėjyje, užburiantys sodai ir takeliai. Prasminga viskas, kas skirta šeimos portretams kurti ir dedikuota gražiai gyvenimo pradžiai žiedlapiams sningant. Švelnūs gegužio žiedai, meilė tvyranti ore, rūpestingų mamų žvilgsniai ir vaikų juokas bus geriausi stop kadrai ir vestuvių fotografui ir video operetoriui.

gegužės 3 d., penktadienis. Saulės diena.
gegužės 4 d., šeštadienis. Šv. Florijono diena.
gegužės 10 d., penktadienis.
gegužės 11 d., šeštadienis.
gegužės 17 d., penktadienis.
gegužės 18 d., šeštadienis. Tarptautinė muziejų diena. Žavėjimosi augalais diena.
gegužės 24 d., penktadienis. Tarptautinė Afrikos diena.
gegužės 25 d., šeštadienis. Tarptautinė Afrikos diena.
gegužės 31 d., penktadienis. Pasaulinė šviesiaplaukių diena.

Birželis – vasaros pradžia. Tai tarsi pirmųjų braškių tortas su grietinėle. Nepaisant to, fotografas pažymi, kad vasaros startas ir šilti orai dažniausiai prognozuojami mėnesio pabaigoje. Tuomet  jau galimi ir piknikai ir Joninių apeigos bei burtai. Gamtos smaragdiniai turtai ir trumpos šviesios naktys sužibės ypatingoje šviesoje bei nuotaikoje, kuri gali atsispindėti degluose, laužuose ir laiminguose veiduose. Vestuvėms geriau rinktis 3 – 4 mėnesio savaites.

birželio 21 d., penktadienis. Tarptautinė Jogos diena.
birželio 22 d., šeštadienis. Vasaros saulėgrįža.
birželio 23 d., sekmadienis.
birželio 24 d., pirmadienis. Rasos, Joninės.
birželio 28 d., penktadienis. birželio 29 d., šeštadienis. Šv. Petro ir Povilo diena.

Liepa – palankių santuokos įregistravimui dienų vestuvių planuotojai skaičiuoja dar daugiau. Viena tokių – karališka liepos 6-oji, tądien švenčiama Lietuvos karaliaus Mindaugo diena. Puikus pasirinkimas, jei jaunikio vardas yra Mindaugas. Šią dieną rekomenduojama rinktis dar ir todėl, kad tai bučinių diena, o juk vestuvės 2019 ir bučiniai – amžina klasika. Dviguba karūnuota šventė. Kuriai tiks rūmų erdvės, menės, salės, valso sukūriai, žvakės, prabanga, spindesys, o nepakartojamos puotos įspūdis vainikuos šventinę nuotaiką. Atitinkamos nuotaikos prabangai suteiks ir rožynai ir nuostabūs parkai, sodai bei įspūdingos architektūros fragmentai. Profesionalus vestuvių fotografas ir video operatorius šį mėnesį dažniausiai turi darbingiausia iš visų.

liepos 5 d., penktadienis.
liepos 6 d., šeštadienis. Karaliaus Mindaugo karūnavimo diena. Tarptautinė bučinių diena.
liepos 12 d. penktadienis.
liepos 13 d., šeštadienis.
liepos 19 d., penktadienis.
liepos 20 d., šeštadienis. Perkūno diena. Tarptautinė šachmatų diena.
liepos 26 d., penktadienis. Šv. Onos diena
liepos 27 d., šeštadienis.

Rugpjūtis – specialistų prognozėmis tinkamesnė antroji mėnesio pusė. Pilnatvės mėnuo dosnus minkšta šviesa. Galite kurti šventinę nuotaiką sodinant visą gausią familiją prie ilgo itališko stalo ir vakaroti iki pirmų gaidžių. Jūra it vandenynas, horizontas, pėdos smėlyje, likusios nuo ilgų romantiškų pasivaikščiojimų. Purslai, laivai, pasiplaukiojimai jachtomis ir paskutiniai vakaro spinduliai bus užpildyti prasmingo gylio ir jaudulio akimirkomis. Dovanokite sau ir tuos poetiškus rugpjūčio vakarus, kai žvaigždės žemėn krinta. Profesionalus vestuvių fotografas ir video operatorius šį mėnesį laiko itin palankiu vestuvėms.

rugpjūčio 15 d., ketvirtadienis. Žolinės.
rugpjūčio 16 d., penktadienis. Šv. Roko diena.
rugpjūčio 17 d., šeštadienis.
rugpjūčio 24 d., šeštadienis. Šv. Baltramiejaus diena.
rugpjūčio 30 d., penktadienis.
rugpjūčio 31 d., šeštadienis. Laisvės diena.

Rugsėjis – Rugsėjo saulė ir barchatiniai pustoniai dėkingi nostalgiškiems siužetams ir panoramoms kurti. Ant suolelių parke tikrai dar liks vietos ir Jums ir Jūsų nuotaikai, karuselėje tesisupa Jūsų svajonės. Auksinius rudens pustonius ir sendintas sodrias spalvas galite rinktis įspūdžiui sustiprinti. O pagrindine paletės spalva tegu bus Jūsų kuriama istorija.

rugsėjo 6 d., penktadienis. Mokslo ir žinių diena. Baltijos jūros diena.
rugsėjo 7 d., šeštadienis. Būriuotojų diena.
rugsėjo 13 d., penktadienis.
rugsėjo 14 d., šeštadienis.
rugsėjo 20 d., penktadienis.
rugsėjo 21 d., šeštadienis. Taikos diena. Bobų vasara. Šv. Mato diena.
rugsėjo 27 d., penktadienis. Pasaulinė turizmo diena.
rugsėjo 28 d., šeštadienis. Vilniaus įkūrėjo, Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino diena.

Spalis – Bobų vasara ir barchatinis sezonas savo pike. Gamtos spalvos gražiausias foto tapetas. Spalio 4-oji – Tarptautinė šypsenos diena – neabejojame, kad vestuvių dieną šypsenos bus didžiausia šventės puošmena. Vakarėlį galite praturtinti pasitelkę fantaziją, juokdarius, šou ir cirko elementus bei kūrybišką dekorą. Kita įdomi ir vestuvėms tinkanti diena yra 19-oji mėnesio diena, kai švenčiama Saldžiausia metuose diena. Ją galima būtų iliustruoti kadrais ir nuotaikomis iš filmo „La dolce vita“.

spalio 4 d., penktadienis. Tarptautinė šypsenos diena.
spalio 5., šeštadienis. Tarptautinė mokytojų diena.
spalio 11 d., penktadienis.
spalio 12 d., šeštadienis. Ispanų kalbos diena.
spalio 18 d., penktadienis.
spalio 19 d., šeštadienis. Saldžiausia metuose diena.
spalio 26 d., penktadienis.
spalio 27 d., šeštadienis.

Lapkritis – Vestuvės 2019 lapkričio mėnesį rudeniškas nuotaikas sušildys židinys ir sekamos pasakos vienas kitam artimame šeimos rate arba siautulingame spalvų kupiname draugų vakarėlyje. Vyno spalva, purpuras ir auksas puikiai iliustruos rudens peizažų paletę ir gerai atrodys kadre. Pasitelkus fantaziją galima sukurti puikių scenų tiek gamtoje, tiek daržinėje, arklidėse, oranžerijose, žiemos soduose ar tiesiog smagaus vakarėlio įkarštyje.

lapkričio 8 d., penktadienis. Sveikos mitybos diena.
lapkričio 9 d., šeštadienis.
lapkričio 15 d., penktadienis.
lapkričio 16 d., šeštadienis. Tarptautinė tolerancijos diena. Lietuvos pašto diena
lapkričio 22 d., penktadienis.
lapkričio 23 d., šeštadienis. Lietuvos kariuomenės. Žvejų diena.
lapkričio 29 d., penktadienis. Draugo diena.
lapkričio 30 d., penktadienis. Šv. Andiejaus diena. Saulės grįžtuvių laukimo pradžia.

Gruodis – palankių vestuvėms dienų ganėtinai daug. Fotografas siūlo keletą variantų. 21-oji mėnesio diena – Žiemos saulėgrįža, dienos pradeda ilgėti, todėl sakoma, kad saulė sugrįžta. Taigi jei norite, kad Jūsų gyvenime saulės būtų kuo daugiau – rinkitės vestuvėms šią dieną. Artėjančių šv. Kalėdų ir stebuklų meto nuotaika tik praturtins šventines akimirkas. Pasakiškai gražus metas su žaluma, auksu, sidabru ir spindesiu. Čia tinka visos žiemos pramogos ir malonumai, jei tik gamta apdovanos sniegu, kaip iš pasakos „Trys riešutėliai pelenei“. Geras pasirinkimas, jei pora nusprendžia vestuves organizuoti 31-ąją, per Naujuosius metus, mat dvigubas džiaugsmas visiems kartu pradėti Jūsų šeimos Naujuosius metus. Metų virsmas ir nauja pradžia visuomet džiugina savo gerais pažadais, permainom ir skiria visą dangų fejerverkų juo labiau, kad kiti metai 2020-ieji jubiliejiniai metai!

gruodžio 6 d., penktadienis. Šv. Mykalojaus diena. Arklių diena.
gruodžio 7 d., šeštadienis. Tarptautinė civilinės aviacijos diena.
gruodžio 13 d., penktadienis. Šviesos diena. Šv. Liucijos diena.
gruodžio 14 d., šeštadienis.
gruodžio 20 d., penktadienis.
gruodžio 21 d., šeštadienis. Žiemos saulėgrįža. Elnio devyniaragio šventė.
gruodžio 27 d., penktadienis.
gruodžio 28 d., šeštadienis.
gruodžio 31 d., antradienis.

Planuokite savo šventę sau tokią, kokios norite. Vestuvės 2019 – Jūsų šeimos istorijos pradžia, pirmas rimtas foto albumas ir filmo premjera visam gyvenimui. Profesionalus vestuvių fotografas ir video operatorius visada pasirūpins viskuo ir Jums beliks joje dalyvauti ir negalvoti tą dieną apie nieką kitą, tik apie vienas kitą!

www.fototakas.lt

Prie Dirdų

Rašyti komentarą

avatar
  Subscribe  
Informuoti apie