Organizatoriai juokauja, kad projektas – „užaugo“. Pirminė idėja „stabtelėti ir paklausyti, pažiūrėti einant namo po darbų“ išsirutuliojo į kur kas didesnį projektą ir šiais metais žmonės  jau kviečiami specialiai ateiti, paklausyti, pažiūrėti, išbandyti, paploti.

Šią vasarą rokiškėnai pamatys 13 skirtingų programų – 13 skirtingų ketvirtadienių. Pirmaisiais gyvavimo metais „Vasaronių“ programas sudarė Rokiškio krašto mėgėjų meno kolektyvai ir jų paruošti pasirodymai, o šiais metais „Vasaronės“ bus kviestinės. Kiekvieną ketvirtadienį žiūrovai turės galimybę išvysti iš įvairių Lietuvos kultūros centrų atvykusių, įvairaus žanro, skirtingų amžiaus grupių (vaikų, jaunimo, suaugusiųjų ir senjorų) aukščiausios, I bei II kategorijų mėgėjų meno kolektyvus, numatytas kino vakaras.

Dar viena naujovė – „Vasaronių“ programas planuojama papildyti edukacinėmis veiklomis, pakviesti kraštiečius tautodailininkus ar kuriančius savo malonumui rokiškėnus rengti parodas ir kūrybines dirbtuves po atviru dangumi. Organizatoriai prasitarė, jog į parką žiūrovai  ima rinktis dar likus valandai iki pasirodymų, tad galvojama apie jų užimtumą laukiant programos. Rutuliojama idėja lankytojams įrengti biblioteką-skaityklą bei lauko instrumentų aikštelę po atviru dangumi.

Dėmesys šiais metais bus skirtas ir jaunajai kartai. Keletas vėlyvųjų „Vasaronių“ vakarų bus orientuoti į jauną auditoriją, pakviečiant amžiumi ir jų muzikiniam skoniui artimų atlikėjų.

Visos „Vasaronių“ programos bus skelbiamos KC internetiniame tinklapyje: www.rokiskiokc.lt

Prie Dirdų

Rašyti komentarą

avatar
  Subscribe  
Informuoti apie