Tarptautinio projekto dalyviai susitiko su rajono savivaldybės administracijos direktoriumi Andriumi Burnicku. Mokyklos-darželio „Ąžuoliukas“ archyvo nuotr

Vizito tikslas – komunikacija, todėl visos veiklos yra susijusios su bendravimu, gebėjimu išnaudoti šiuolaikinių komunikacijos priemonių galimybes, kanalus ir būdus. Vaikai aiškinasi, kaip viena žinute nesunkiai įmanoma pasiekti globalią auditoriją. Svečiuotasi Krašto muziejuje ir diskutuota apie įvairias komunikacijos priemones – kokios buvo anksčiau ir yra dabar. Vaikai išradingi bei kūrybingi, todėl mokytojams pateikė netikėtų užduočių sprendimo būdų. Projekto dalyviai gamino pašto balandžius bei patys juos dekoravo.

Užsukta ir į rajono savivaldybę. Svečius pasitiko administracijos direktorius Andrius Burnickas. Jis domėjosi, kaip Rokiškis atrodo svečių akimis, ką jie spėjo pamatyti ir nuveikti. Savivaldybėje vyko veiklos, susijusios su greita ir efektyvia komunikacija. Vaikai matavo SMS žinutės, el. laiško pristatymo greitį skirtingose pastato vietose.

Komunikacija yra ne tik garsiai ištartas žodis, juk puikiai galima komunikuoti ir nekalbant, naudojant neverbalinį kalbos būdą. Tyliąją komunikaciją išbandė ir projekto dalyviai, gyvendami šeimose, ne itin stipriai kalbančiose angliškai. Vaikai naudojo gestų kalbą, kaip būdą susikalbėti tarpusavyje ir suprasti vienas kitą be žodžių.

Svečiuotasi Birutės Dapkienės ūkyje. Laisvalaikiu dalyvauti „Robotikos akademijos“ užsiėmimuose, lankytasi neseniai Rokiškyje duris atvėrusiame STEAM centre, marginti Liongino Šepkos kūrybos įkvėpti paukšteliai dailininkės Astos Keraitės studijoje, susipažinta su Rokiškio miestu, kultūra, architektūra ir įvairiomis veiklomis.

„Erasmus+“ mainų projektas – puiki galimybė vaikams tobulinti užsienio kalbos įgūdžius, susipažinti su kitų kultūrų vaikais, jų pomėgiais, gyvenimo būdu ir plėsti akiratį.

azija
Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments